III Lubelskie dni promujące zdrowie

plakat bezplatne badania1 e1432321158365

Darmowe badania, porady i konsultacje na terenie miasta, w ramach Lubelskich dni promujących zdrowie, dostępne będą dla wszystkich mieszkańców w dniach 27-28 maja (środa i czwartek).

Przedstawiamy program wydarzenia oraz listę placówek zaangażowanych w akcje. Równocześnie odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa „Cywilizacyjne zagrożenia zdrowia. Trening zdrowia” na Uniwersytecie Medycznym przy ul. Staszica 6 w Lublinie.

Tutaj znajduje się lista placówek medycznych oferujących bezpłatne badania, porad i konsultacje na terenie Lublina. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program konferencji „Cywilizacyjne zagrożenia zdrowia. Trening zdrowia, która odbędzie się w najbliższą środę i czwartek (27-28 maja) w Katedrze Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, przy ul. Stanisława Staszica 6, w Collegium Maximum, aula nr 15.

Lista placówek do pobrania Tutaj

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.