II Charytatywny Festyn „Tacy sami – między nami” w Turce koło Lublina. Gwiazda wieczoru zespół SOLARIS!

II Charytatywny Festyn „Tacy sami – między nami” w Turce

To już drugie takie wydarzenie organizowane przez Fundacje Wstawaj Alicja. W programie wydarzenia m.in. koncert gwiazdy wieczoru Solaris, występy młodych artystów z różnych dziedzin sztuki, tańca i wiele, wiele więcej. Festyn odbędzie się na placu zielonym przy Orliku w Turce.

II Charytatywny Festyn „Tacy sami – między nami”

Fundacja Wstawaj Alicja ponownie organizuje charytatywny festyn rodzinny. Imprezę zaplanowano na niedzielę 11 czerwca 2023 roku. Organizatorzy zapewnią moc atrakcji, dla każdego – nawet najbardziej wymagających uczestników. Tegoroczny festyn odbędzie się w Turce koło Lublina, na placu zielonym przy Orliku. W programie przewidziano mnóstwo wyjątkowych atrakcji:

  • Loteria Fantowa
  • Show z ogniem od „Budka kuglarska”
  • Rozgrywki sportowe
  • Symulator dachowania
  • i wiele więcej

Jesteśmy pewni, że ogrom ludzi o wielkiej wrażliwości, którzy zdobywszy wiedzę o wydarzeniu, nie pozostaną na nią obojętni i zaszczycą nas swoją obecnością – mówią organizatorzy wydarzenia.

Piknik rodzinny Turka koło Lublina – dmuchańce, animatorzy, konsultacje z fizjoterapeutami

Oprócz nowinek będą także dmuchańce, zabawy z animatorami, tańce i najlepsza gastronomia. Urokliwa, romantyczna sceneria wypełniona bańkami mydlanymi sprawi, że poczujemy się jak w świecie baśni.

Organizatorzy wydarzenia zadbają również o zdrowie uczestników. Dostępni będą profesjonalni fizjoterapeuci, z którymi warto skonsultować niepokojące sprawy postawy czy wszelkich kwestii neurologicznych.

Wydarzenie, które poruszy serca

Dochód z festynu przeznaczony jest na pomoc potrzebującym Fundacji Wstawaj Alicja. Podopieczni, to osoby bardzo często cierpiące, zmagające się z problemami neurologicznymi, obojętnością, samotnością, czy nawet odrzuceniem

W trakcie wydarzenia odbędą się licytacje charytatywne koszulek, czapek, czy bluz żużlowców Motoru Lublin, czy voucherów na różne usługi.

Podopieczni 1
Podopieczni Fundacji Wstawaj Alicja

Jako uczestnik wydarzenia, będziesz mieć niepowtarzalną możliwość zrobienia czegoś dobrego, czegoś więcej „okazania życzliwości, serca potrzebującym” – podopiecznym Fundacji, którzy także będą na imprezie.

Koncert zespołu Discoboys i SOLARIS w Turce koło Lublina

Wyjątkowe wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy artystycznej. Oprócz gwiazdy wieczoru zespołu Solaris wystąpi znany TikToker Kamil Kossakowski z zespołem Discoboys. Jego koncert zaplanowany został na 15:30. Wieczorem o godzinie 19:00 zagra zespół Solaris. Całe wydarzenie poprowadzi dj W-you Paweł Wójcik.

Serdecznie zapraszamy na najlepszą rodzinną zabawę!

Redakcja Spotted Lublin objęła patronatem medialnym to wydarzenie.

Festyn rodzinny Turka SOLARIS, Discoboys

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.