Icemania otwiera się na klientów indywidualnych. Bilety tylko przez internet

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Zgodnie z zapowiedziami otwieramy lodowisko Icemania dla klientów indywidualnych, ale w nieco innej formie niż w poprzednich sezonach – mówi Miłosz Bednarczyk z MOSiR.

Przypomnijmy, że lodowisko Icemania rozpoczęło tegoroczny sezon pod koniec października. Niestety ze względu na epidemię koronawirusa do tej pory z lodowiska mogły tylko korzystać kluby sportowe.

„Z powodu braku jasnych wytycznych dotyczących funkcjonowania lodowisk w czasie pandemii otwierając Icemanię, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu rozwiązania analogicznego do innych obiektów sportowych, czyli udostępnieniu jej tylko dla klubów sportowych” – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Nauka jazdy na łyżwach Icemania

„Po analizie rynku lodowisk w całym kraju, po konsultacjach z zarządcami wielu innych ślizgawek – którzy tak, jak my, starają się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, zdecydowaliśmy się jednak na otwarcie Icemanii dla klientów indywidualnych, ale tylko w ramach zorganizowanych zajęć sportowych, dopuszczonych na innych obiektach sportowych (np. nauki pływania na basenach)” – tłumaczy Bednarczyk.

W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa na lodowisku będzie obowiązywał nowy regulamin oraz wytyczne dotyczące korzystania z lodowiska w czasie pandemii, nowy harmonogram działania Icemanii z ograniczoną liczbą tercji oraz nowy cennik.

W każdej tercji na lodowisku będzie mogło przebywać maksymalnie 150 osób (a nie 300 jak w poprzednich sezonach). W tym czasie na lodzie będzie instruktor służący pomocą w nauce i doskonaleniu jazdy na łyżwach. Oczywiście przez cały czas wszyscy korzystający z lodowiska muszą mieć zakryte usta i nos.

Przerwy pomiędzy tercjami zostaną wydłużone w celu dezynfekcji obiektu (szafki, elementy często dotykane przez klientów). Sprzęt w wypożyczalni (łyżwy, chodziki, kaski) będzie, jak zawsze dezynfekowany po każdym użyciu, jednak teraz silniejszym środkiem dezynfekcyjnym. Do hali lodowej będą mogli wejść jedynie jeżdżący na łyżwach – bez osób towarzyszących i publiczności.

„W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa sanitarnego wszystkim korzystającym sprzedaż biletów na lodowisko Icemania w tym sezonie będzie prowadzona wyłącznie przez internet. Bilety będzie można kupować od soboty pod adresem icemania.lublin.eu” – zapowiada rzecznik miejskiej spółki.

Lodowisko Icemania – nowy cennik

Bilet normalny 60 minut (poniedziałek-piątek) – 14 PLN

Bilet weekend 60 minut (sobota-niedziela, święta i ferie) – 18 PLN

Bilet opiekun 60 minut (sobota-niedziela, święta i ferie) – 0 PLN

Wypożyczenie łyżew bez limitu czasowego – 9 PLN

Wypożyczenie kasku – 3 PLN

Wypożyczenie pingwina (kask gratis) – 5 PLN

lodowisko icemania cennik grudzień 2020
Lodowisko Icemania – nowy cennik grudzień 2020
Harmonogram nauki jazdy na łyżwach na lodowisku Icemania - grudzień 2020
Harmonogram nauki jazdy na łyżwach na lodowisku Icemania – grudzień 2020

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.