Hybrydowa Toyota Yaris nagrodą główną w miejskiej loterii PIT. Kto został jej właścicielem?

Losowanie nagród w loterii Rozlicz PIT w Lublinie
Losowanie nagród w loterii Rozlicz PIT w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Hybrydowa Toyota Yaris to nagroda główna loterii PIT, w której w tym roku było ponad 18 tysięcy zgłoszeń.

Co jest nagrodą główną w loterii?

W tym roku łączna pula nagród w miejskiej loterii podatkowej „Rozlicz PIT w Lublinie” wyniosła ponad 123 tys. zł. Nagrodą główną w loterii był samochód osobowy marki Toyota Yaris Hybrid o wartości 93 tys. zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości ponad 10 tys. zł na pokrycie podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej. Na zwycięzców czekało także 5 nagród pieniężnych po 2 000 zł oraz 10 nagród pieniężnych po 1 000 zł.

Do szóstej edycji zgłosiło się 18 120 mieszkańców, czyli o 1629 osób więcej niż w roku ubiegłym.

„Ponad 1,5 tys. osób zadeklarowało rozliczenie PIT w Lublinie po raz pierwszy, co oznacza większe wpływy do budżetu miasta o około 3,8 mln zł z tytułu udziału w podatku dochodowym od osób fizycznych” – mówi Joanna Stryczewska z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Kim są zwycięzcy miejskiej loterii?

W czwartek, 20 czerwca w Urzędzie Miasta Lublin odbyło się losowanie w szóstej edycji loterii podatkowej „Rozlicz PIT w Lublinie”. Losowanie podzielono na trzy etapy – nagroda główna, nagroda pierwszego stopnia 2 tys. zł oraz nagroda drugiego stopnia 1 tys. zł. W pierwszym wybrano jednego laureata, w drugim pięć laureatów, zaś w trzecim 10 osób. Wylosowano również taką samą liczbę zgłoszeń rezerwowych, gdyby nie udało się skutecznie skontaktować z laureatami, w trybie przewidzianym w regulaminie loterii.

Przed godziną 13:00 okazało się, że osobowy samochód wygrał pan Marcin M. identyfikujący się ID 11546. Urzędnicy nazwiska specjalnie nie podają, powołując się na ochronę danych osobowych. Wśród pozostałych rozlosowanych nagród były nagrody pieniężne. Do zwycięzców najpierw zadzwonią urzędnicy, żeby poinformować o wygranej. Następnie nagrody zostaną wysłane przelewem.

Wyjątkiem jest oczywiście samochód. On zostanie oficjalnie przekazany zwycięzcy 23 lipca o godz. 14:00 przed budynkiem ratusza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.