Hulajnoga szuka swojego właściciela. Czeka na komendzie „kopciuszku”

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

W Komendzie Powiatowej Policji w Puławach odnaleziono porzuconą hulajnogę elektryczną modelu Ruptor R1 na osiedlu Niwa w Puławach. Osobę, która zgubiła ten przedmiot, zapraszamy do odebrania go osobiście w komendzie, znajdującej się przy ul. Wojska Polskiego 6. Tak brzmi informacja przekazana przez KMP Puławy.

Właścicielu hulajnogi zgłoś się

Policja poszukuje właściciela hulajnogi elektrycznej w kolorze czarno-zielonym, która została porzucona na osiedlu Niwa w Puławach dnia 28 lutego bieżącego roku. Pomimo upływu czasu, nikt dotąd nie zgłosił się po ten przedmiot. Osoby, które mogą rozpoznać swoją własność, proszone są o kontakt z komendą w Puławach, przy ulicy Wojska Polskiego 6, w godzinach od 07:30 do 15:30.

Właścicielu, będziesz zobowiązany udowodnić, że przedmiot należy do Ciebie. Przynieś najlepiej ze sobą paragon 🙂

Zadanie prowadzi Zespół ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji pod numerem RSOW 347/24.

Hulajnoga zagubiona w Puławach
Poszukiwana hulajnoga znaleziona przez Policjantów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.