Hrebenne: Zakończenie prac modernizacji zadaszenia na kierunku przyjazdowym do Polski

12 105678

W drogowym przejściu granicznym w Hrebennem oddano do użytku pas odpraw na kierunku przyjazdowym do Polski, nad którym w ramach inwestycji Lubelskiego Zarządu Obsługi Przejść Granicznych wykonano zadaszenie.

 

Aktualnie, na kierunku wjazdowym do Polski, odprawa samochodów osobowych odbywa się na 5 pasach odprawy, bez utrudnień. Prace modernizacyjne trwały od 19 października 2016 r. w związku z czym na stałe był wyłączony jeden pas odprawy, a okresowo także z uwagi na zachowanie zasad bezpieczeństwa, kolejny pas z nim sąsiadujący.

 

W drogowym przejściu granicznym Hrebenne – Rawa Ruska, odprawa graniczna dokonywana jest na 17 pasach ruchu:

 

Wjazd do Polski – 9 pasów ruchu, w tym: 3 pasy ruchu z oznaczeniem All Passports, 1 pas ruchu z oznaczeniem ob. UE, EOG, CH, 1 pas ruchu z oznaczeniem MRG, 1 pas ruchu dla autobusów, w tym CC i PRIORYTY, 3 pasy przeznaczone dla ruchu towarowego z oznaczeniem All Passports.

 

Wyjazd z Polski – 8 pasów ruchu, w tym: 1 pas ruch z oznaczeniem MRG, 1 pas ruchu z oznaczeniem All Passports, 1 pas ruchu z oznaczeniem ob. UE, EOG, CH, 1 pas ruchu z oznaczeniem Tax Free/ All Passports, 1 pas ruchu dla autobusów, w tym CC i PRIORYTY, Tax Free e-service, 3 pasy przeznaczone dla ruchu towarowego z oznaczeniem All Passports.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.