Hotel Huzar przejdzie przebudowę i zamieni się w Holiday Inn Express

Hotel Huzar w Lublinie przejdzie przebudowę i zmieni nazwę
Hotel Huzar w Lublinie przejdzie przebudowę i zmieni nazwę | fot. Dominik Wąsik

Funkcjonujący dotychczas jako Hotel Huzar obiekt przejdzie rebranding i przebudowę. Właściciel hotelu właśnie złożył wniosek o pozwolenie na przebudowę i rozbudowę obiektu.

Przebudowa Hotelu Huzar

Holiday Inn Express powstanie w ramach przebudowy Hotelu Huzar, położonego przy ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Przebudowa hotelu odbędzie się w zakresie elewacji, zagospodarowania terenu wokół obiektu, wymiany instalacji wewnętrznych, modernizacji konstrukcji oraz w zakresie wnętrz. Właściciel obiektu Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego właśnie złożyła wniosek o pozwolenie na przebudowę i rozbudowę obiektu.

„Projektowany układ elewacji frontowej inspirowany jest brawurową muzyką Henryka Wieniawskiego – kompozytora pochodzącego z Lublina. Podziały elewacyjne są syntezą zapisu nutowego poloneza D-dur. Elewacja, zgodnie z wytycznymi marki, została zaprojektowana w stonowanej kolorystyce, w odcieniach szarości. Wejście do budynku podkreśla ażurowy przedsionek, na którym umieszczone zostało logo marki. Wieczorem hotel rozświetlony jest barwną iluminacją w kolorystyce marki Holiday Inn Express” – podkreśla główny projektant z pracowni KM Rubaszkiewicz, Konrada Rubaszkiewicz.

Jak czytamy na stronie projektu, „wnętrza hotelu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić gościom niezapomniany pobyt. Dla pokoi hotelowych wybrano jasną tonację, by stworzyć przytulne i ciepłe wnętrza. W częściach wspólnych architekci zastosowali nowoczesną, livestylową stylistykę, nawiązującą do tkanki miejskiej Lublina. Ożywiona kolorystyka i bogaty dobór elementów wykończenia nawiązują do nowoczesnego oblicza miasta i dynamicznego charakteru marki Holiday Inn Express”.

Holiday Inn Express Lublin - recepcja
Holiday Inn Express Lublin – recepcja
Holiday Inn Express Lublin - restauracja
Holiday Inn Express Lublin – restauracja
Holiday Inn Express Lublin - pokój
Holiday Inn Express Lublin – pokój

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.