Na prostym odcinku zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu

hola uderzył w drzewo
Kierujący subaru uderzył w drzewo | fot. KMP Biała Podlaska

Z nieznanych przyczyn kierowca subaru zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 2.00 w nocy na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Hola. Doszło tam do uderzenia samochodu osobowego marki subaru w przydrożne drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący subaru, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo.

W wyniku doznanych obrażeń 48-letni kierowca auta poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.