Hebe w sylwestra 2022. Godziny otwarcia Hebe 31 grudnia

drogeria hebe

Godziny otwarcia Hebe w sylwestra 2022. Do której godziny otwarte Hebe 31 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach drogerie Hebe będą czynne w sylwestra, 31 grudnia.

Hebe sylwester 2022 godziny otwarcia

Drogerie Hebe w sobotę 31 grudnia 2022 będą otwarte krócej niż zazwyczaj. Sylwester nie jest dniem wolnym od pracy, lecz zdecydowana większość sklepów będzie czynna krócej niż w normalny dzień pracy. Pracownicy handlu muszą mieć czas na przygotowanie się do sylwestra 2022/2023.

W sylwestra zakupy w drogeriach Hebe będzie można zrobić do godz. 17. Godziny funkcjonowania drogerii Hebe 31 grudnia mogą różnić się w zależności od lokalizacji drogerii. W Nowy Rok (1 stycznia) drogerie Hebe będą zamknięte.

W jakich godzinach otwarte Hebe w sylwestra (31 grudnia 2022)? Czy w Nowy Rok (1 stycznia 2023) zrobimy zakupy w Hebe? Sprawdźcie!

  • 31 grudnia (sylwester) – Hebe otwarte do 17:00
  • 1 stycznia (Nowy Rok) – Hebe nieczynne
  • 2 stycznia (poniedziałek) – Hebe otwarte w standardowych godzinach
  • 6 stycznia (Trzech Króli) – Hebe nieczynne

POWIĄZANE:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.