HALLOWEEN w Horror House CIEMNO! Jedyne takie miejsce na mapie Lublina! – potwory czekają na gości!

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

HALLOWEEN można spędzać w różny sposób – przy dobrej książce, przed telewizorem czy na piwie ze znajomymi. A gdyby tak dostarczyć sobie dawki adrenaliny, poczuć gęsią skórkę elektryzującą cebulki włosów, pogłowić się nad zagadkami i miło spędzić czas w towarzystwie potworów? W takim razie
zdecydowanie musisz odwiedzić Dom Strachu CIEMNO! Tutaj każda wizyta jest inna od poprzedniej – to idealne miejsce na imprezę, randkę, spotkanie ze znajomymi lub wigilię firmową!

HALLOWEEN na Twoich zasadach. Dom Strachu CIEMNO dostosowuje dawkę strachu do wytrzymałości odwiedzających!

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

W CIEMNO dobrze odnajdą się zarówno wytrawni miłośnicy horrorów, jak i osoby dopiero wkraczające do tego mrocznego, a zarazem ekscytującego świata. Na gości czekają cztery poziomy straszności:

● Fun – od 13 roku życia. Jest idealny dla rodzin z dziećmi.
● Fear – od 16 roku życia. Doskonały wybór na pierwszą wizytę.
● Pain – od 18 roku życia. Wizyta na własna odpowiedzialność.
● Horror – od 18 roku życia. Test wytrzymałości dla najbardziej odpornych na strach.

Każdy odwiedzając to miejsce, jest w stałym kontakcie z obsługą – krótkofalówki są rozdawane na początku zabawy.

Skąd biorą się potwory w CIEMNO?

Tak to fakt – po budynku przy ulicy Kowalskiej 4 w Lublinie faktycznie krążą potwory. W tym miejscu jednak warto uspokoić co bardziej wrażliwe osoby – najprawdopodobniej, większość z napotkanych tam duchów, wiedźm, wilkołaków i innych mrocznych postaci grają profesjonalni aktorzy. Twoje poczynania w
CIEMNO zostaną zarejestrowane na filmie – są nagrywane ukrytą kamerą! Jest to więc idealna okazja, by poczuć się jak w scenariuszu filmu grozy
– zatracić się w otchłani mroku i spróbować rozwikłać tajemnice czekające w kolejnych pokojach.

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

Escape Room zaprawiający o gęsią skórkę

CIEMNO łączy w sobie horror house z escape room’em – dlatego na odwiedzających oprócz zjaw czeka tutaj wiele zagadek do rozwiązania. Opuszczenie każdego pokoju jest możliwe dzięki odnalezieniu klucza bądź kodu do drzwi. Na odwiedzających czekają porywające scenariusze, a dreszczyk napięcia dopinguje
dopracowany wystrój każdego pomieszczenia i oczywiście wspomniane już potwory!

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

Impreza firmowa w Horror House? Dlaczego nie!

Szukasz miejsca na imprezę firmową? Jesteś już znudzona kolejnym oklepanym paintballem lub kręglami, ale zależy Ci na czymś więcej niż na piwie z firmową ekipą? W takim razie koniecznie wybierzcie się do CIEMNO. To będzie impreza firmowa z dreszczykiem emocji i pełna intensywnych wrażeń. Wspólne odkrywanie tajemnic domu przy ulicy Kowalskiej 4 z pewnością zintegruje Wasz zespół!

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

A może wieczór kawalerski, panieński lub urodziny?

Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu najbardziej upiornej imprezy w Lublinie, która na wieczność zapadnie w pamięci gości to wybór CIEMNO jest doskonałym pomysłem. Na miejscu będzie czekał na Was catering, moc zagadek do rozszyfrowania i oczywiście wspomniane już potwory. Obiekt przyjmuje grupy od dwóch do dziesięciu osób. Jest otwarty przez siedem dni w tygodniu – rezerwacje są realizowane przez formularz na stronie internetowej. Warto również śledzić media społecznościowe CIEMNO – dowiecie się z nich o aktualnych promocjach i wydarzeniach odbywających się w domu przy ulicy Kowalskiej 4 w Lublinie.

Dom strachu CIEMNO Lublin
Dom strachu CIEMNO Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Za moich czasów takie święta obchodzono głównie po to żeby pomodlić się za bliskich. Teraz te święta służą po to żeby się przebierać, bawić, imprezować. Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale choćby Polska się dwoiła i troiła i przenosiła nawet święto dziękczynienia z USA. To Polska nigdy się USA nie stanie. Powinniśmy być narodem dumnym ze swojej kultury a nie na siłę małpować..