Grupa Lublin rozszerza portfolio oraz gwarantuje dostawę w godzinę z Bombardino– C!AO LUBLIN

pizza c!ao lublin

Gastronomia to jednak z tych gałęzi gospodarki, które najmocniej odczuły ten kryzys, spowodowany epidemią wirusa SARS-COV-2 powodującego chorobę COVID-19.

Niestety restauratorzy musieli zamknąć swoje punkty stacjonarne, a możliwość serwowania przezeń dań, ograniczono wyłącznie do dowozów. Grupa Lublin wciąż jednak gra jak jedna drużyna i na razie wychodzi z tej trudnej sytuacji obronną ręką! Najlepszym tego przykładem jest otwarcie nowego miejsca – C!AO LUBLIN.

C!AO – mimo trudnych czasów otwieramy i działamy

Otwarcie C!AO planowano już od dłuższego czasu. Dlatego w obliczu kwarantanny oraz wprowadzonych zakazów, właściciele stanęli przed poważnym dylematem – czekać i liczyć, że sytuacja się unormuje, czy jednak wystartować z nowym miejscem, oczywiście dopasowanym do panujących ograniczeń? Zamysł był taki, by otwarcie C!AO zbiegło się z nadejściem pierwszych dni astronomicznej wiosny.

Wiosna to początek czegoś nowego, natura budzi się do życia, ludzie zaczynają oddychać nowym wiosennym powietrzem, a w mieszkaniach organizują wiosenne porządki – ekipie C!AO bardzo zależało na tym, by wpisać się właśnie w tą symbolikę… Ponadto, Grupa Lublin chciała, aby nawet w obecnych realiach zachować jak największą ilość miejsc pracy – dlatego mimo tak wielu przeszkód, postanowiono otworzyć nowy lokal przy ulicy Peowiaków 2.

c!ao lublin jedzenie pizza z dostawą do domu

Co zjesz w C!AO LUBLIN?

C!AO to Piekarnia&Pizza. Pizzę kupisz tutaj zarówno w całości, jak i na kawałki. 40 cm pizza na grubym cieście dedykowana jest dla czterech osób. Lokal serwuje też przepyszne burgery, a docelowo do swojej oferty wprowadzi również pieczywo, wypiekane zgodnie z oryginalną, włoską recepturą. W C!AO zamówicie również pyszne śniadania z dostawa do domu takie jak np. Pyszne Tosty czy Śniadanie Polskie z pasta jajeczną i twarogiem.

Zamówienia na jedzenie z C!AO można składać telefonicznie pod nr 537 775 546, online zamawiając bezkontaktową dostawę na stronie www.ciao-pizzeriapiekarnia.pl

Bombardino Aperitivo wraca do gry

Wraca i to z impetem. Teraz na Narutowicza 19 można zamawiać wszystkie dania z karty Bombardino, otwarty został również punkt bezpiecznego odbioru posiłków, a dzięki ponownemu połączeniu trzech mocy Bombardino – Grupa Lublin jest zwarta ustawia się w szyku bojowym, czekając na bombardowanie ich zamówieniami z Waszej strony.

Grupa Lublin – Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie

Kwarantanna, stan wyjątkowy, czołgi na ulicach czy trzęsienie ziemi – żadne z tych okoliczności nie powstrzymają Bombardino, przed dostarczeniem dań w ciągu godziny pod wskazany adres. Zasada jest prosta – jeśli realizacja zamówienia potrwa dłużej niż godzinę – nie płacisz za dostawę!

„Co więcej została uruchomiona możliwość bezkontaktowej dostawy i płatności online na stronie www.bombardino.lublin.pl co stanowi najbezpieczniejszą formę zakupów. W najbliższym czasie będzie można również zamówienia składać przez portale pyszne.pl oraz Uber Eats”

– już teraz zamówienia można dokonać za pośrednictwem messengera. Wszystkie te rozwiązania restaurator zdecydował się wprowadzić w trosce o dobro i bezpieczeństwo – zarówno Wasze, jak i swoich pracowników.

jedzenie pizza z dowozem do domu c!ao lublin

Grupa Lublin dopasowuje się do nowych obostrzeń w trakcie kryzysu

Grupa Lublin sugeruje płatność bezgotówkową, ponieważ jest to najbezpieczniejsza forma płatności w obliczu możliwości zarażenia się koronawirusem. Jeszcze przed państwowym nakazem, jednak już w obliczu zagrożenia, Grupa Lublin postanowiła zamknąć swoje punkty stacjonarne i skupić się na sprzedaży dań na wynos. Wszystkie dania przygotowywane są przy zachowaniu najwyższych standardów, a kierowca zachowuje bezpieczny odstęp w trakcie realizacji zamówienia.

bombardino lublin jedzenie pizza z dostawą do domu

Przypominamy, że jedzenie zamówione w Bombardino, można również odbierać w Bombardino Trattoria przy ulicy Gęsiej 5 oraz Bombardino Botanik na ulicy Sławinkowskiej 15. Po więcej informacji zapraszamy na profile Facebook: Bombardino Botanik, Bombardino Trattoria Gęsia i Bombardino Aperitivo.

Na słodko też!

W każdym Bombardino są dostępne ciasta od Pani z wypiekami: SERNIK NOWOJORSKI z białą czekoladą i borówkami  BROWNIE z kremem mascarpone i malinami TARTA OREO na ciasteczkowym spodzie z kremem śmietankowym  i ciastkami Oreo  
Zamów jako deser z dowozem prosto pod drzwi ! Jedna porcja 10 pln lub zamów całe ciacho do Twojego domu!

pizza c!ao lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.