Grupa Lublin rozszerza portfolio oraz gwarantuje dostawę w godzinę z Bombardino– C!AO LUBLIN

pizza c!ao lublin

Gastronomia to jednak z tych gałęzi gospodarki, które najmocniej odczuły ten kryzys, spowodowany epidemią wirusa SARS-COV-2 powodującego chorobę COVID-19.

Niestety restauratorzy musieli zamknąć swoje punkty stacjonarne, a możliwość serwowania przezeń dań, ograniczono wyłącznie do dowozów. Grupa Lublin wciąż jednak gra jak jedna drużyna i na razie wychodzi z tej trudnej sytuacji obronną ręką! Najlepszym tego przykładem jest otwarcie nowego miejsca – C!AO LUBLIN.

C!AO – mimo trudnych czasów otwieramy i działamy

Otwarcie C!AO planowano już od dłuższego czasu. Dlatego w obliczu kwarantanny oraz wprowadzonych zakazów, właściciele stanęli przed poważnym dylematem – czekać i liczyć, że sytuacja się unormuje, czy jednak wystartować z nowym miejscem, oczywiście dopasowanym do panujących ograniczeń? Zamysł był taki, by otwarcie C!AO zbiegło się z nadejściem pierwszych dni astronomicznej wiosny.

Wiosna to początek czegoś nowego, natura budzi się do życia, ludzie zaczynają oddychać nowym wiosennym powietrzem, a w mieszkaniach organizują wiosenne porządki – ekipie C!AO bardzo zależało na tym, by wpisać się właśnie w tą symbolikę… Ponadto, Grupa Lublin chciała, aby nawet w obecnych realiach zachować jak największą ilość miejsc pracy – dlatego mimo tak wielu przeszkód, postanowiono otworzyć nowy lokal przy ulicy Peowiaków 2.

c!ao lublin jedzenie pizza z dostawą do domu

Co zjesz w C!AO LUBLIN?

C!AO to Piekarnia&Pizza. Pizzę kupisz tutaj zarówno w całości, jak i na kawałki. 40 cm pizza na grubym cieście dedykowana jest dla czterech osób. Lokal serwuje też przepyszne burgery, a docelowo do swojej oferty wprowadzi również pieczywo, wypiekane zgodnie z oryginalną, włoską recepturą. W C!AO zamówicie również pyszne śniadania z dostawa do domu takie jak np. Pyszne Tosty czy Śniadanie Polskie z pasta jajeczną i twarogiem.

Zamówienia na jedzenie z C!AO można składać telefonicznie pod nr 537 775 546, online zamawiając bezkontaktową dostawę na stronie www.ciao-pizzeriapiekarnia.pl

Bombardino Aperitivo wraca do gry

Wraca i to z impetem. Teraz na Narutowicza 19 można zamawiać wszystkie dania z karty Bombardino, otwarty został również punkt bezpiecznego odbioru posiłków, a dzięki ponownemu połączeniu trzech mocy Bombardino – Grupa Lublin jest zwarta ustawia się w szyku bojowym, czekając na bombardowanie ich zamówieniami z Waszej strony.

Grupa Lublin – Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie

Kwarantanna, stan wyjątkowy, czołgi na ulicach czy trzęsienie ziemi – żadne z tych okoliczności nie powstrzymają Bombardino, przed dostarczeniem dań w ciągu godziny pod wskazany adres. Zasada jest prosta – jeśli realizacja zamówienia potrwa dłużej niż godzinę – nie płacisz za dostawę!

„Co więcej została uruchomiona możliwość bezkontaktowej dostawy i płatności online na stronie www.bombardino.lublin.pl co stanowi najbezpieczniejszą formę zakupów. W najbliższym czasie będzie można również zamówienia składać przez portale pyszne.pl oraz Uber Eats”

– już teraz zamówienia można dokonać za pośrednictwem messengera. Wszystkie te rozwiązania restaurator zdecydował się wprowadzić w trosce o dobro i bezpieczeństwo – zarówno Wasze, jak i swoich pracowników.

jedzenie pizza z dowozem do domu c!ao lublin

Grupa Lublin dopasowuje się do nowych obostrzeń w trakcie kryzysu

Grupa Lublin sugeruje płatność bezgotówkową, ponieważ jest to najbezpieczniejsza forma płatności w obliczu możliwości zarażenia się koronawirusem. Jeszcze przed państwowym nakazem, jednak już w obliczu zagrożenia, Grupa Lublin postanowiła zamknąć swoje punkty stacjonarne i skupić się na sprzedaży dań na wynos. Wszystkie dania przygotowywane są przy zachowaniu najwyższych standardów, a kierowca zachowuje bezpieczny odstęp w trakcie realizacji zamówienia.

bombardino lublin jedzenie pizza z dostawą do domu

Przypominamy, że jedzenie zamówione w Bombardino, można również odbierać w Bombardino Trattoria przy ulicy Gęsiej 5 oraz Bombardino Botanik na ulicy Sławinkowskiej 15. Po więcej informacji zapraszamy na profile Facebook: Bombardino Botanik, Bombardino Trattoria Gęsia i Bombardino Aperitivo.

Na słodko też!

W każdym Bombardino są dostępne ciasta od Pani z wypiekami: SERNIK NOWOJORSKI z białą czekoladą i borówkami  BROWNIE z kremem mascarpone i malinami TARTA OREO na ciasteczkowym spodzie z kremem śmietankowym  i ciastkami Oreo  
Zamów jako deser z dowozem prosto pod drzwi ! Jedna porcja 10 pln lub zamów całe ciacho do Twojego domu!

pizza c!ao lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.