Groźny wypadek w Urzędowie. 19-latek miał 1,5 promila. Dwie 16-latki z obrażeniami zagrażającymi ich życiu

Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek
Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek | fot. KPP Kraśnik

Policjanci z Kraśnika wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek na remontowanym odcinku drogi w Urzędowie. 19-latek miał niemal 1,5 promila alkoholu we krwi. Pasażerki z audi doznały obrażeń zagrażających ich życiu.

Wypadek w Urzędowie

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek (28/29.03) w Urzędowie. Po godzinie 02:00 w nocy policjanci z Kraśnika otrzymali zgłoszenie o samochodzie za barierkami na remontowanym odcinku drogi w Urzędowie. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali wewnątrz audi 19-latka i dwie 16-latki z obrażeniami. Funkcjonariusze wezwali pomoc medyczną i straż.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoba kierująca samochodem marki Audi nie dostosowała prędkości do panujących warunków, wskutek czego samochód zjechał z drogi i uderzył w betonowy murek. Wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Na miejscu funkcjonariusze z Kraśnika prowadzą oględziny z udziałem technika kryminalistyki.

Na ten moment jeszcze nie ustalono, kto siedział za kierownicą samochodu. 19-latek z gminy Jastków został zatrzymany do sprawy, jednak nadal przebywa w szpitalu. W chwili zdarzenia miał w organizmie niemal 1,5 promila. Natomiast dwie 16-latki posiadają obrażenia zagrażające ich życiu.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

ZDJĘCIA

Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek
Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek | fot. KPP Kraśnik
Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek
Uszkodzone audi po uderzeniu w betonowy murek | fot. KPP Kraśnik

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.