Groźny wypadek w Lublinie. Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu z wyłączoną sygnalizacją

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Choiny, Wojtasa i Zelwerowicza | fot. czytelniczka Marta

W czwartek na kilkudziesięciu skrzyżowaniach w Lublinie wyłączyli sygnalizacje świetlne, które miały usprawnić poruszanie się po naszym mieście.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek przed godz. 12 na skrzyżowaniu ul. Choiny, Wojtasa i Zelwerowicza w Lublinie. W tym miejscu sygnalizacja świetlna została przełączona z pulsujące światło o czym informowaliśmy wczoraj – TUTAJ.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe: suzuki i audi. Jeden z kierowców wjeżdżając na skrzyżowanie nie dostosował się do obowiązujących znaków drogowych i nie ustąpił drugiemu pierwszeństwa – doszło do zderzenia pojazdów.

W wypadku ucierpiały trzy osoby, które zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego wypadku. Skrzyżowanie jest całkowicie zablokowane, a komunikacja miejska kursuje w następujący sposób:

– linie nr: 18, 44, 156 i 160 kończą swoją trasę na pętli Paderewskiego,
– dwa trolejbusy linii 156 bez napędu alternatywnego dojeżdżają do pętli Chodźki,
– linie nr 23 i 42 kursują z opóźnieniem.

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Choiny, Wojtasa i Zelwerowicza | fot. czytelnik Paweł


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.