Groźny wypadek na drodze krajowej. Kobieta w ciąży potrącona na chodniku

Potrącenie kobiety w ciąży na pasach w Niemcach
Potrącenie kobiety w ciąży na pasach w Niemcach | fot. czytelnik Jakub

W Niemcach na drodze krajowej nr 19 samochód potrącił kobietę w ciąży. Poszkodowana kobieta oczekiwała na możliwość przejścia przez pasy. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Potrąciła kobietę w ciąży

Do wypadku doszło w poniedziałek (16.05) po godz. 16 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renaultem zbyt późno zorientowała się, iż jadąca przed nią dacia zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Kierująca chcąc uniknąć uderzenia w tył daci, zjechała na chodnik, gdzie potrąciła oczekującą na możliwość przejścia przez pasy kobietę w ciąży.

Ciężarna była przytomna. Ze względu na dziecko służby zdecydowały jednak o przewiezieniu jej do szpitala na badania. Obecnie szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Przez blisko godzinę występowały utrudnienia na pasie w kierunku Lublina.

Do naszej redakcji wpłynęło nagranie przedstawiające moment wypadku. Nagranie dzięki uprzejmości czytelnika Jakuba.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.