Groźnie wyglądające zderzenie dwóch aut i ciężarówki na obwodnicy Lublina

Wypadek na obwodnicy Lublina | fot. czytelnik Mateusz

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia, do którego doszło w sobotni poranek na obwodnicy Lublina. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 9.30 na drodze ekspresowej S12/17/19, pomiędzy węzłami Lublin Czechów a Lublin Sławinek, w Panieńszczyźnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wszystkie pojazdy uczestniczące w zdarzeniu poruszały się w kierunku Warszawy.

Przed węzłem Sławin kierujący samochodem osobowym marki Peugeot na śliskiej jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym samochodem ciężarowym marki DAF, który uderzył w bariery energochłonne. Następnie w zestaw uderzył jeszcze kierowca Volvo.

W wyniku zderzenia pojazdów na szczęście nikomu nic się nie stało, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu, jezdnia była zwężona do jednego pasa ruchu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.