Gratka dla miłośników staroci. Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem

IMG 20200119 113659
Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem | fot. Targ pod Zamkiem

Luty to świetny moment, by pozbyć się z mieszkania niepotrzebnych przedmiotów i powoli przygotować naszą przestrzeń na wiosenne porządki. Świetną ku temu okazją, jest Wyprzedaż Garażowa na Targu pod Zamkiem!

W dwie ostatnie niedziele lutego odbędzie się już dwudziesta edycja tego cyklicznie odbywającego się wydarzenia. Jak zwykle, na Targu pod Zamkiem od samego rana znajdziemy szeroki wybór przedmiotów kryjących się w zakamarkach naszych domów – miło spędzimy czas, zwiedzając dziesiątki stoisk i przeglądając setki przedmiotów.

Wyprzedaż Garażowa to stały punkt w kalendarzu wydarzeń Lublina

Organizacja Wyprzedaży Garażowej w Lublinie okazała się strzałem w dziesiątkę, potwierdza to ogromna frekwencja i pozytywny odbiór, zarówno ze strony kupujących, jak i sprzedających. Zdanie to wydaje się podzielać Pani Beata, regularnie bywająca na Targu pod Zamkiem.

Niedzielne wyprzedaże to świetna okazja by miło spędzić czas w gronie znajomych i urozmaicenie porannego spaceru. Tu na miejscu, naprawdę zawiązują się znajomości – są twarze, które widuję tutaj przynajmniej co miesiąc. To niewiarygodne, jak wiele wydawałoby się niepotrzebnych nam rzeczy, może otrzymać drugie życie w czyimś mieszkaniu. Nie ma dwóch takich samych wyprzedaży – na każdej edycji znajdzie się coś ciekawego, a ilość przedmiotów jest tak duża, że nie sposób nie znaleźć czegoś, co nam się spodoba! Ostatnio kupiłam piękny zegar i meble ogrodowe. Nie powiem, ile zapłaciłam, ale zdradzę, że cena była naprawdę atrakcyjna!

Zasady są proste – wyprzedaż rozpoczyna się o 6 rano, w każde dwie ostatnie niedziele miesiąca (najbliższe to 16 i 23.02), Targ pod Zamkiem zapewnia darmowe stanowisko każdej osobie chcącej sprzedać swoje przedmioty, sprzedać można dosłownie wszystko – z wyjątkiem przedmiotów, których posiadanie na terenie kraju jest usankcjonowane prawnie takich jak na przykład broń. Sprzęty RTV i AGD, narzędzia, meble – nie zwlekaj, zrób inwentaryzację sprzętów zalegających w Twoim mieszkaniu i zabierz je wszystkie na najbliższą wyprzedaż.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.