Grał o milion złotych, znał odpowiedź, ale zrezygnował! Łukasz z Lublina wygrał 500 tys. zł

Grał o milion złotych, znał odpowiedź, ale zrezygnował! Łukasz z Lublina wygrał 500 tys. zł
Łukasz Grymuza z Lublina wygrał 500 tysięcy złotych w Milionerach

Łukasz Grymuza z Lublina miał szansę wygrać milion złotych. Wykorzystał telefon do przyjaciela, ale nadal miał wątpliwości, która odpowiedź jest prawidłowa.

Łukasz Grymuza z Lublina doszedł do pytania za milion bez większych problemów. Rzadko się zdarza, żeby zachować jakiekolwiek koło na tym etapie gry. To kluczowe i ostatnie pytanie dotyczyło… owoców. Mimo, że gracz miał pewne podejrzenia, co do prawidłowej odpowiedzi nie chciał ryzykować i zakończył swoją grę z pół milionem złotych.

Pytanie o milion złotych w Milionerach – 22.10.2020

Tak brzmiało pytanie za milion złotych w Milionerach TVN

Niektóre z owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki zostanie?

a) wiśnia
b) banan
c) gruszka
d) awokado

Prawidłowa odpowiedź: a

Hubert Urbański zapytał lublinianina na co przeznaczy wygrane przez siebie pieniądze. Pan Łukasz odpowiedział, że po epidemii koronawirusa zabierze swoją rodzinę na wakacje.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.