Gość weselny ukradł młodej parze koperty z pieniędzmi. Łupem padło 20 tys. zł

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Złodziejka włamała się podczas wesela do samochodu młodej pary, w którym przechowywano pieniądze, które młoda para zebrała od weselnych gości.

Do zuchwałej kradzieży doszło w minioną sobotę podczas odbywającego się przyjęcia weselnego. W trakcie trwania imprezy nowożeńcy zorientowali się, ze z ich zaparkowanego przed lokalem samochodu w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęły pieniądze otrzymane od gości weselnych. W sumie łupem złodzieja padło znajdujące się w teczce około 20 tys. zł.

Ku zdziwieniu młodej pary w kręgu podejrzeń mundurowych znalazło się kilkoro gości weselnych. Policjanci ustalili osoby, które mogły mieć dostęp do auta.

Jak się okazało, wśród wytypowanych osób znalazł się faktyczny sprawca kradzieży. Okazała się nią 29-letnia mieszkanka powiatu bialskiego. Wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży co najmniej dwudziestu tysięcy złotych. Kobieta przyznała się do winy.

(fot. archiwum)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.