Główna wygrana w Ekstra Pensji w Lublinie. Szczęśliwiec przez 20 lat, co miesiąc dostanie 5 tys. zł

pieniądze 200 złotych banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. NBP

W piątek, 7 stycznia padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Kwotą 5 000 zł trafiającą na konto każdego miesiąca aż przez 20 lat może się już cieszyć ktoś, kto odwiedził punkt LOTTO przy al. Wincentego Witosa 32 w Lublinie.

Wygrana w Ekstra Pensji w Lublinie

Pierwszy tydzień stycznia zamknęła główna wygrana w grze Ekstra Pensja, którą odnotowano w Lublinie. Wygrana padła w punkcie LOTTO zlokalizowanym w centrum handlowym Felicity Lublin, a grający zdecydował się na grę metodą chybił trafił.

Szczęśliwe liczby to: 7, 8, 19, 28, 35, 1.

To trzecia Ekstra Pensja, która padła w Lublinie. Natomiast lokalny rekord wysokości wygranych w Lublinie wciąż należy do gry Lotto – w kwietniu 2020 roku padła w tym mieście wygrana w wysokości ponad 23,7 mln zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.