Głośne uderzenie i wszystko się zatrzęsło. Pękła podłoga w Galerii Olimp

48406099 735501310167100 2677456408730927104 n
Pęknięcie podłogi w Galerii Olimp | fot. nadesłane

Do zdarzenia doszło w piątek w Galerii Olimp w Lublinie. Podczas wieczornych zakupów pod nogami klientów… pękła podłoga.

Do wypadku doszło w piątek 28 grudnia około godz. 20:00 na parterze Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W sklepie sieci Empik doszło do pęknięcia podłogi. Klienci, jak i pracownicy zostali ewakuowani ze sklepu.

„Usłyszeliśmy straszny huk, a następnie wszystko się zatrzęsło. Gdy wychyliłem się zza regału, zauważyłem pękniętą podłogę w sklepie – zaalarmował naszą redakcję jeden z Czytelników.

Nie wiadomo jednak czym było spowodowane pęknięcie podłogi w tym miejscu. Niestety, nie udało nam się dodzwonić do administracji Galerii. Jeśli nam się uda, materiał zostanie zaktualizowany o komentarz dyrektora.

„Podłoga jest cała, pękły tylko płytki podłogowe. Doszło do naprężenia posadzki prawdopodobnie pod wpływem ciężaru znajdującego się w tym obrębie, a to spowodowało naprężenie płytek, które pękły. Jest to normalna rzecz budowlana w obiektach handlowych” – wyjaśnia nam jeden z pracowników administracji obiektu.

Jako dowód Czytelnik nadesłał nam zdjęcie.

48406099 735501310167100 2677456408730927104 n 1
Pęknięcie podłogi w Galerii Olimp | fot. nadesłane

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nie pierwsze takie pekniecie, kilka dni.wczesniej strzelilo kolo totolotka na tym sym piętrze plytki skuli i łatają czymś posadzke. To wszystko sie zawali wkrótce

  2. Galeria olimp to syf i wielkie kartoflisko miałem tam uszkodzone auto na parkingu przed nową częścią nikt nie pomoże i mają wyj…ne na człowieka .

  3. To wszystko przez konstrukcję budynku wina architekta lub wykonawcy. Brak delatacji budynku lub została przykryta płytkami

  4. Myślę, że to było trzęsienie ziemi z epicentrum pod OLIMPEM !!! Dawno takiej afery nie było, wstało 12 płytek podłogowych !!! Sytuacja jest dramatyczna !!! A u mnie w bloku to kawałek farby odpadł, a taki był huk, że wszystkie somsiady przyleciały !!!

  5. Wszystko w normie, tak też było jak runął dach na gołębiarzy. Moja noga już Olimpu progu nie przekroczy.

  6. Panie pracowniku administracji ktoś tak panu kazał powiedzieć bo to nie jest normalne albo pan na szybko wymyśli swoja odpowiedz .Jeśli było tak jak jest napisane ze najpierw pękło a później się zatrzęsło, to proponuje żeby komisja do spraw budowlanych obejrzała projekty i konstrukcje budynku . Jeżeli budynek jaki ktokolwiek oddaje dziwne odgłosy lub zaczyna się trząść należy go jak najszybciej opuść gdyż grozi zawaleniu. Ktoś tu chyba zaoszczędził na zbrojeniu przy budowie Olimpu !!

  7. Bo kopio pod lublinem i siada fszystko tszeba więcej esfalow na wnece a Olimp cieszki i mamuta Zara zacisnie