Giełda Mieszkań Lublin 2023. Sprawdź aktualne inwestycje na terenie Lublina i bliskiej okolicy

gielda mieszkan lublin 2023
Giełda Mieszkań Lublin 2023 | materiały prasowe

Mija 21 lat, od kiedy w naszym mieście odbywa się impreza, na stałe wpisana w lubelski rynek mieszkaniowy. Co roku wiosną i jesienią w Galerii Gala wystawiają się najwięksi lubelscy deweloperzy ze swoją najnowszą ofertą. Kolejna edycja Giełdy Mieszkań już w dniach 1-2 kwietnia 2023 r.

Giełda Mieszkań Lublin 2023

Każdy, kto skorzysta z oferty Giełdy Mieszkań znajdzie coś dla siebie – osoby szukające własnego „m”, deweloperzy czy inwestorzy. W jednym miejscu znajdzie się znakomita większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych. Z jednej strony da to możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości. Na Giełdzie Mieszkań znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Czy kryzys wprowadzi niższe ceny mieszkań? Czy będzie ich więcej? W co i gdzie warto zainwestować?

Rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć o obniżkach cen wymarzonego „m”. Spadająca liczba wniosków o kredyt oraz wymogi nowej ustawy deweloperskiej zwiększyły z kolei dostępność mieszkań o podniesionym standardzie, które znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach naszego miasta. Warto jednak pamiętać, że obecnie zmniejsza się liczba nowych inwestycji, co w krótkim czasie wpłynie na rynek. Z tych powodów to właśnie dziś jest odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania, ratowanie swoich oszczędności przed spadkiem wartości i szukanie bezpiecznej przystani. Pamiętajmy: taniej i łatwiej już było. Czas finalizować swoje plany inwestycyjne.

Nowe czasy niosą nowe wyzwania. Obecnie doświadczamy ogromnego wzrostu jakości powierzchni wspólnych. Projekty nowych osiedli zawierają coraz więcej terenów zielonych, małej architektury, placów zabaw, czy aranżacji klatek schodowych. Cały czas zwiększa się dostępność miejsc parkingowych, a także miejsc do ładowania samochodów elektrycznych – mówi Mariusz Marzec, prezes Galadom SA.

Nowe budynki mieszkaniowe są coraz częściej lokowane w starszych dzielnicach miasta, które mają dostęp do całego szeregu usług w bliskim sąsiedztwie takich jak żłobki, szkoły, baseny, punkty usługowe, czy też komunikacja zbiorowa. Przykładem tego typu działań jest nasza inwestycja przy ulicach Nałęczowskiej, gdzie mieszkańcy otrzymują wokół wszystko, czego potrzebują do życia w mieście – dodaje Mariusz Marzec.

Warto więc zapoznać się z coraz bardziej atrakcyjną ofertą lubelskiego rynku mieszkaniowego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na XXXVII Galę Mieszkań do Galerii Gala już 1 kwietnia (sobota) w godz. 10:00-17:00 i 2 kwietnia (niedziela) w godz. 10:00-16:00. Więcej informacji na temat Giełdy Mieszkań na stronie https://gala.com.pl/gielda-mieszkan-kwiecien-2023/.

Partnerzy Giełdy Mieszkań Lublin 2023
Partnerzy Giełdy Mieszkań Lublin 2023

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.