Gerard uciekł z kolegami z ośrodka leczenia uzależnień. Kto widział 17-latka?

uciekl z osrodka kazimierz dolny
Policja poszukuje 17-letniego Gerarda Wróblewskiego | nadesłane

Policjanci z Kazimierza Dolnego prowadzą poszukiwania nastolatka, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii „Powrót z U” w Kazimierzu Dolnym. 17-latek oddalił się z ośrodka z innymi podopiecznymi.

Poszukiwany Gerard Wróblewski

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 7. Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” przy ul. Albrechtówka 5 w Kazimierzu Dolnym zauważyli, że z ośrodka oddaliło się kilku wychowanków, w tym 17-letni Gerard Wróblewski z Łodzi.

Nastolatek ma około 180 cm wzrostu. Cechą charakterystyczną jest dość mocny i widoczny trądzik na twarzy. Ma na sobie prawdopodobnie biało-czarną kurtkę zimową oraz czarną czapkę i komin. 17-latek może zmierzać w kierunku Łodzi, ale nie ma takiej pewności.

„Chłopcy są w trakcie leczenia uzależnień, mogą być pod wpływem substancji psychoaktywnych lub alkoholu. W taką pogodę to szczególnie niebezpieczne. Jeśli to widzisz synu, odpuść i wracaj do ośrodka. Błagam Cię, zanim coś złego się stanie i nie będę mogła już Ci pomóc” – pisze opiekun prawny 17-latka.

Osoby, które widziały nastolatka lub wiedzą, gdzie może przebywać proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub najbliższym komisariatem policji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.