Gdzie pojechać na narty? Stoki narciarskie w województwie lubelskim

narty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Stoki narciarskie Lubelszczyzna: Nartraj

Ośrodek Narciarski Raj u Rzetelskiego „NARTRAJ” położony jest w Chrzanowie. Obecnie na terenie ośrodka można korzystać z 4 wyciągów orczykowych, oraz wyciągu „wyrwi rączka” dla najmłodszych.

Pasjonaci białego szaleństwa mogą korzystać z 9 sztucznie naśnieżonych i oświetlonych tras zjazdowych: 80, 420, 480, 500, 550, 650-metrowej. Na terenie ośrodka nie mogło również zabraknąć pięknej drewnianej karczmy w stylu góralskim oraz szklanej areny, gdzie można zjeść przepyszne domowe jedzenie oraz pizzę.

Na miejscu znajduje się szkółka narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Nad miłośnikami białego szaleństwa stale czuwają ratownicy medyczni. Na stronie internetowej dostępna jest transmisja on-line, dzięki której możemy śledzić aktualną sytuację i warunki na stoku.

Szczegóły i cennik na stronie: rzetelski.com.pl

Stok narciarski w Chrzanowie – trasy

mapa2017

Wstecz | Dalej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.