Gdzie na narty w woj. lubelskim – które stoki narciarskie już działają?

zima śnieg snowboard narty stok narciarski
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Które stoki narciarskie w województwie lubelskim już działają? Gdzie pojechać na narty i snowboard na Lubelszczyźnie? Sprawdź, jakie stoki i trasy narciarskie są otwarte w naszym regionie.

Ciepłe temperatury sprawiły nieco kłopotów. Ubiegły miesiąc i początek stycznia przedstawiał scenerię dość łagodnej zimy. Mimo wszystko nie stanowi to żadnej przeszkody. Kilka stoków narciarskich w województwie lubelskim postanowiło rozpocząć naśnieżanie stoków, by na ferie już funkcjonować.

Otwarte stoki narciarskie w województwie lubelskim – Styczeń 2020 – aktualne na dzień 07.01.2020

Stacja Narciarska Kazimierz

Stacja Narciarska Kazimierz mieści się w Kazimierzu Dolnym. Na terenie stacji aktualnie można skorzystać z dwóch tras zjazdowych o długości 590 i 110 metrów. Trasy są bezpieczne, ratrakowane, regularnie naśnieżane, a wieczorem sztucznie oświetlony. Na miejscu znajduje się szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu, restauracja, grill, bar i darmowy parking. Godziny otwarcia: 8:00 – 22:00.

Nart-Sport Rąblów

Ośrodek narciarski „Nartsport” jest zlokalizowany w miejscowości Rąblów, na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Na terenie ośrodka aktualnie można skorzystać z dwóch tras o długości 160 i 300 metrów. Przy każdej z nich znajduje się wyciąg talerzykowy, wyposażony w bramki na karty magnetyczne. Trasy są ratrakowane, a w razie potrzeby naśnieżane sztucznym śniegiem. Ponadto wszystkie trasy są oświetlone. Na terenie ośrodka znajduje się również wypożyczalnia sprzętu oraz gastronomia. Godziny otwarcia: 9:00 – 22:00.

Stok Narciarski Chrzanów – Narciarski Raj u Rzetelskiego

Stok Narciarski Chrzanów – Narciarski Raj u Rzetelskiego położony jest w Chrzanowie. Na terenie ośrodka aktualnie można skorzystać z pięciu tras o długości 80, 250, 350, 450 i 550 metrów. Na miejscu znajduje się szkółka narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Nad miłośnikami białego szaleństwa stale czuwają ratownicy medyczni. Na stronie internetowej dostępna jest transmisja on-line, dzięki której możemy śledzić aktualną sytuację i warunki na stoku. Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00.

Stacja Narciarska Jacnia

Stacja Narciarska Jacnia zaprasza na narty zjazdowe, snowboard i pontony śnieżne. Stok jest sztucznie dośnieżany a dzięki dodatkowemu oświetleniu można jeździć do wieczora. Na terenie stacji aktualnie można skorzystać z dwóch tras o długości 120 i 460 metrów. Na miejscu znajduje się szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu oraz restauracja. Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00.

Stoki w przygotowaniu:

* Stok Narciarski w Batorzu
* Stok Narciarski Parchatka
* Stok Narciarski Bobliwo

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. dołączam się do pytania o sanki, zimy nie ma a bardzo dużo osób z lublina wybrało by się po prostu na stok, na sanki z dziećmi.