Futbol Amerykański. Polska podejmie Holandię na Arenie Lublin

Futbol Amerykański. Polska podejmie Holandię na Arenie Lublin - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
fot. Marcin Warpechowski/plfa.pl

Poznaliśmy przeciwnika Reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim, która 8 października wystąpi na Arenie Lublin. Rywalami Polaków będą utytułowani Holendrzy.

Już 8 października Arena Lublin będzie gościła futbol amerykański w najlepszym wydaniu. Reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią – jedną z czołowych dużych europejskich, która sięgnęła nawet po medal mistrzostw Europy.

Niewiele europejskich krajów może poszczycić się reprezentantami w NFL, czyli najlepszej futbolowej lidze świata. Holendrom to się udało, a jeden z nich, Harald Hasselbach, wygrał z Denver Broncos Super Bowl w 1999 roku.

Sprzedaż biletów ma rozpocząć się jeszcze w sierpniu.

(fot. Marcin Warpechowski/plfa.pl)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.