Ford Mustang o nr rej. L55H poszukiwany. Został skradziony w nocy sprzed domu

FB IMG 1589197660552 1
Skradziono Forda Mustanga VI. gen o nr rej. L55H | fot. nadesłane

W nocy 10 na 11 maja złodzieje ukradli pod Lubartowem samochód marki Ford Mustang. Auto zniknęło sprzed domu. Może ktoś widział skradziony samochód?

Kradzież forda mustanga. Ktoś widział skradzione auto?

Do kradzieży doszło w nocy z 10 na 11 maja w miejscowości Nowodwór-Piaski pod Lubartowem. Prawdopodobnie do kradzieży doszło między godziną 2 a 3 w nocy. Złodzieje przeskoczyli przez ogrodzenie, rozmontowali siłowniki w bramie, a następnie wypchali auto poza posesję i załadowali aut na lawetę.

Złodzieje ukradli samochód osobowy marki Ford Mustang VI gen. o numerze rejestracyjnym L55H. Auto posiadało dwa czarne pasy z białą lamówką na zewnętrznej części pasów, wydech Axle-Back marki ROUSH, czerwony znaczek konia z przodu oraz chrześcijańską szarą rybkę na bagażniku. Zdjęcia auta pokazujemy w naszej galerii.

Właściciel prosi o pomoc. Sprawa została zgłoszona na policję, która prowadzi śledztwo. Jeśli ktoś widział skradzione auto zaparkowane na parkingu lub na jakiejś posesji proszony jest o przekazanie informacji bezpośrednio pod nr tel. 731-877-888 lub na policję na numer telefonu 112.

FB IMG 1589197662624
Skradziono Forda Mustanga VI. gen o nr rej. L55H | fot. nadesłane
FB IMG 1589197658054
Skradziono Forda Mustanga VI. gen o nr rej. L55H | fot. nadesłane

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chyba plaga Teraz na te mustangii ?ale nie rozumiem dlaczego nie zabezpiecza się auta przed kradzieżą i nie montuje GPS ??

  2. @TomTom Zrozumieć można to znając podstawy fizyki: https:/ /pl. wikipedia. org/wiki/Klatka_Faradaya lub przeglądając jeden z popularnych porali zakupowych https:// allegro. pl/listing?string=ZAGLUSZACZ%20SYGNALU%20GPS

  3. identyczny jezdzi po lublinie wieczorami ale nie jestem pewny czy to ten bo nie widzialem rejestracji

  4. Ty lubelak a może ty zajebales to auto podobnie jak ten sędzia co jebnął 50 zł. Na kamerach go nagrali w sklepie cz na stacji paliw a pieprzysz że do Torunia poszło

  5. Mustang to obecnie jak kiedyś Passat marzenie młodych gniewnych.