Flügger farby w SKENDE Shopping w Lublinie

Flügger farby w SKENDE Shopping w Lublinie

Już w ten weekend w Lublinie wielkie otwarcie Skende Shopping. Sprawdźcie atrakcyjne promocje, które Flügger farby przygotował specjalnie na weekend otwarcia.

Nazwa nowego centrum handlowego – Skende Shopping powstała od szwedzkiego słowa sken, które w tłumaczeniu znaczy światło. A światło to jedna z głównych cech, z która utożsamiany jest skandynawski design, pełen prostych form, naturalnych materiałów i jasnych przestrzeni.

W przestrzeni przepełnionej skandynawskim designem, skandynawskiej marki Flügger farby nie mogło zabraknąć! Flügger farby dysponujący własnymi salonami sprzedaży elastycznie dostosowuje lokalizacje swoich sklepów wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Salon firmowy Flügger farby z SKENDE Shopping znajdziecie w lokalu 102.

Czy sufit musi być biały? Czy drzwi można pomalować w innym kolorze? Czy na szafkach kuchennych może być tapeta? Przyjdź do sklepu a profesjonalny personel odpowie na nurtujące Ciebie pytania i sprawi, iż poczujesz, że malowanie może być proste.

 

Farby, tapety, masy szpachlowe, produkty uzupełniające

Flügger produkuje i dostarcza wysokiej jakości produkty i rozwiązania od 1783 roku, które umożliwiają zarówno wykwalifikowanym malarzom, jak i prywatnym Klientom osiągniecie trwałych, pięknych i jakościowych efektów przy niskim nakładzie czasu i pracy. Profesjonalny efekt wymaga profesjonalnych produktów i kompetentnego doradztwa, co jest kluczowym aspektem we Flügger farby.

Otwarcie Flügger farby w Skende Shopping

Pierwsze zakupy w nowym sklepie firmowym Flügger farby będzie można zrobić w już w piątek 17 listopada od godziny 10.00. A warto, ponieważ tylko w weekend otwarcia od 17-stego do 19-stego listopada klienci otrzymają bony rabatowe, uprawniające do zniżki -15%, na cały asortyment produktów*.

Dodatkowo w wielkiej loterii „My płacimy Ty urządzasz” będzie można wygrać również bony podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Flügger farby w Lublinie. Finał loterii i ogłoszenie zwycięzców w niedzielę o godzinie 18.00.

 

Dla profesjonalistów

Nowy adres powinien również przypaść do gustu firmom profesjonalnie zajmującym się remontom i wykończeniem wnętrz, ponieważ SKENDE Shopping to 2000 miejsc parkingowych i wygodny dojazd. A jeżeli nawet dziś nie zamierzasz robić zakupów, zawsze możesz odwiedzić sklep Flügger farby i napić się dobrej kawy.

Godziny otwarcia sklepu Flügger farby w Skende Shopping:

Poniedziałek – Sobota: 10.00-21.00
Niedziela: 10.00-20.00

Godziny otwarcia sklepu Flügger farby przy ul. Rusałka 6:

Poniedziałek – Piątek: 7.00-18.00
Sobota: 9.00-14.00

*Regulamin promocji i produktów objętych promocja dostępny w sklepie Flügger farby w SKENDE Shopping.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Idealnie pod planowany remont! W sumie to dzięki takiej informacji plany szybko przerodzą się w rzeczywistość 🙂