FizjoAccess – gabinet prowadzony przez doświadczonych fizjoterapeutów rozszerza swoją ofertę o rehabilitację dla dzieci

Rehabilitacje dla dzieci w gabinecie FizjoAccess
Rehabilitacje dla dzieci w gabinecie FizjoAccess

Czy wizyta u fizjoterapeuty może być prawdziwą frajdą dla najmłodszych? FizjoAccess wyróżnia się nie tylko wysokim poziomem wykonywanych zabiegów, ale również indywidualnym podejściem do każdego pacjenta – również dzieci!

Przyjemna atmosfera i bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych

Gabinet FizjoAccess codziennie przynosi ulgę w bólach mięśniowych, kostnych, stawowych i reumatycznych, a także wspiera pacjentów w rehabilitacji pourazowej. Gabinet fizjoterapeutyczny w ciągu kilku lat zdążył wyrobić sobie ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku.

Potrzeba stałego rozwoju wywarła na młodym zespole konieczność zmiany lokalizacji gabinetu – obecnie znajduje się on przy ulicy Wojciechowskiej 7 w Lublinie i wyposażony jest w światowej klasy sprzęt medyczny, niezbędny do przeprowadzania zabiegów w zakresie fizjoterapii takich jak:

  • leczenie zaburzeń koordynacji i zborności ruchowej,
  • korygowanie wad postawy,
  • leczenie obniżonego lub wzmożonego napięcia mięśniowego,
  • leczenie zaburzeń kostno-stawowych,
  • leczenie zaburzeń chodu,
  • fizjoterapia w rozszczepie kręgosłupa,
  • fizjoterapia przy mózgowym porażeniu dziecięcym,
  • fizjoterapia przy autyzmie,
  • fizjoterapia przy chorobach dziecięcych.

Wyżej wymienione usługi świadczone są zarówno pacjentom dorosłym, jak i dzieciom. Gabinet wraz z przenosinami w nowe miejsce postanowił rozszerzyć spektrum działania właśnie o osoby najmłodsze.

Gabinet fizjoterapii FizjoAccess
Gabinet fizjoterapii FizjoAccess

„Robiąc to co kochasz, nie przepracujesz ani dnia” – w zgodzie z tą maksymą nasz zespół czerpie codzienną przyjemność z wykonywanej pracy. Jak już wspomnieliśmy, FizjoAccess to zespół młodych fizjoterapeutów. Pomimo wieku, nie można im jednak odmówić bogatego doświadczenia, które regularnie rozwijane jest na kolejnych seminariach i szkoleniach.

Powiew młodości w lubelskiej branży terapeutycznej objawia się również zupełnie nowym podejściem do każdego pacjenta – w gabinecie nikt nie jest traktowany jednostkowo. Każdy pacjent to indywidualny przypadek – wie o tym dobrze każdy doświadczony fizjoterapeuta.

Czy wizyta dziecka u fizjoterapeuty może być dla niego przygodą?

Zdecydowanie tak! Wszystko zależy tutaj od wspomnianego podejścia do pacjenta. Nasi fizjoterapeuci wiedzą jak „załapać kontakt” z najmłodszymi, a wizyta w gabinecie może okazać się prawdziwą przygodą. W trakcie jej trwania maluch pozna informacje na temat budowy swojego ciała, a także dowie się o pozytywnych nawykach, pozwalających uniknąć bólu czy wad postawy.

Odwiedź stronę internetową gabinetu FizjoAccess.pl, aby poznać pełną ofertę gabinetu. Polecamy sprawdzić również media społecznościowe gdzie  zespół dba o relacje z pacjentem i informuje na bieżąco o nowych zabiegach. Wasza przygoda połączona z nauką i terapią rozpocznie się przy ulicy Wojciechowskiej 7 w Lublinie – fizjoterapeuci FizjoAccess zapraszają!

Gabinet FizjoAccess przy ul. Wojciechowskiej 7 w Lublinie
Gabinet FizjoAccess przy ul. Wojciechowskiej 7 w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.