Firma Raben Logistics Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Pracownika Magazynowego – Operatora Wózka Widłowego

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jesteś z Lublina i szukasz blisko dobrze płatnej pracy? Aplikuj do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownika Magazynowego – Operatora Wózka Widłowego.

Znajdź dobrą pracę blisko swojego miejsca zamieszkania – pracuj w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora transportowego.

Pracownik Magazynowy będzie miał za zadanie:

+ kompletowanie zleceń,

+ pracę ze skanerem,

+ załadunek i rozładunek towarów,

+ dbałość o parametry jakościowe,

+ wykonywanie innych prac magazynowych.

Wymagania w stosunku do kandydatów:

+ uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;

+ doświadczenie w pracy w magazynie oraz w kierowaniu wózkami widłowymi reach truck;

+ zaangażowanie i motywacja;

+ gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Dlaczego warto aplikować na stanowisko Pracownika Magazynowego w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Firma oferuje:

+ atrakcyjne wynagrodzenie – konkurencyjne w stosunku do wynagrodzenia oferowanego przez firmy o podobnym profilu działalności;

+ benefity w postaci karty Multisport, kart przedpłaconych, paczek pracowniczych i bonów świątecznych, a także dofinansowań wypoczynku;

+ stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

+ przejrzysty system premiowy;

+ dbałość o zdrowie pracownika.

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zatrudnienie w dużej firmie cechującej się nowoczesnym podejściem do swojej działalności gwarantuje stabilizację. Doskonałe warunki zatrudnienia i płaska struktura organizacyjna sprawiają, że praca w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. może dać wiele zadowolenia.

Praca w magazynie ma wiele plusów. Przede wszystkim w takim przypadku wachlarz obowiązków jest ściśle określony i nie ulega dużym zmianom. Nowoczesne rozwiązania stosowane w magazynach Raben sprawiają, że wykonywanie zleconych obowiązków jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Nowoczesne przestrzenie magazynowe Raben cechują się przestronnością i doskonałą aranżacją pod względem funkcjonalności, co jeszcze bardziej wpływa na komfort pracy. Magazynier musi być jednak sumienny i dokładny, dlatego że praca w magazynie jest bardzo samodzielna.

Aplikuj

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, w którym Twoje starania będą docenione i odpowiednio wynagradzane, aplikuj przez ten link. Tutaj znajdziesz też inne oferty pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. – link.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe usługi logistyczne. Działalność firmy cechuje profesjonalizm, zorientowanie na sukces oraz dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Firma dynamicznie się rozwija i chce powiększyć zespół pracowników w lubelskim oddziale. Obecnie w Grupie Raben pracuje ponad 10 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie.

Materiał zamówiony przez Raben Logistics Polska Sp. z o.o.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.