Finał V Turnieju Orlika i piknik sportowo-rekreacyjny na Arenie Lublin

fina

Wielkie sportowe emocje na Arenie Lublin! W sobotę 4 października na boiskach treningowych Areny zostanie rozegrany Finał Wojewódzki V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, a na błoniach Areny odbędzie się wielki piknik sportowo-rekreacyjny.

Rozgrywki finałowe V Turnieju Orlika rozpoczną się o godz. 10 na boiskach treningowych Areny przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Zmierzą się w nich dziewczęta z ośmiu najlepszych dużych naszego regionu i chłopcy z 16 najlepszych drużyn. Finały i wręczenie nagród – ok. godz. 16.00. Szczegóły na stronie: www.turniejorlika.pl.

W sobotę 4 października odbędzie się na błoniach Areny w godz. 11-17 wielki piknik sportowo-rekreacyjny. Tego dnia każdy będzie mógł spróbować swoich sił w najpopularniejszych i w mniej znanych dyscyplinach sportowych. Będą strefy związane z takimi dyscyplinami, jak: piłka nożna, piłka ręczna, nornic walking, sztuki walki, rugby, streetball, cross fit, zumba, futbol amerykański.

Na błoniach Areny pojawią się m.in. zawodniczki MKS Selgros Lublin oraz zawodnicy Wikany Start Lublin i Tytanów Lublin.

Będzie można potrenować z profesjonalnymi zawodnikami, obejrzeć przykładowe treningi, posłuchać rad zawodowych trenerów i wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będzie mnóstwo atrakcyjnych nagród.

Imprezie będzie towarzyszyło wiele atrakcji dodatkowych, m.in.: fotobudka, dmuchańce dla dzieci czy malowanie twarzy.

materiały organizatorów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.