Finał PRZEcenomanii! Czyścimy magazyny w Outlet Center 11-13 sierpnia!

OCL Czyszczenie magazynow A3 01

Już w najbliższy weekend 11-13 sierpnia zapraszamy do Outlet Center na wielki finał akcji PRZEcenomania, która polega na obniżeniu cen towarów do trzeciej, najniższej ceny. Jest to alternatywa dla wyprzedaży w regularnych centrach handlowych. Finał akcji oznacza totalne czyszczenie magazynów i jeszcze niższe ceny.

 

W akcji biorą udział niemal wszystkie sklepy, a ich witryny zostały oznaczone tablicami „PRZEcenomania”. Informują one klientów, że w środku znajdą rzeczy po cenach tańszych niż na wyprzedaży. Wszystkie ubrania i akcesoria objęte promocją są oznaczone czerwonymi metkami, na których, oprócz aktualnej ceny znajduje się też katalogowa i outletowa. Dzięki temu, klient widzi ile oszczędza kupując towar!

 

Oprócz trzeciej, najniższej ceny sklepy przygotowały dla swoich klientów dodatkowo specjalne promocje. Lista promocji obowiązujących podczas wielkiego finału PRZEcenomanii dostępna jest na stronie

 

Finał PRZEcenomanii to idealny czas na duże zakupy dla całej rodziny, które nie obciążają kieszeni naszych klientów.

 

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.