Finał akcji Uwolnij Ciucha już w niedziele!

Uwolnij Ciucha event
Finał akcji Uwolnij Ciucha w Lubelskim Centrum Konferencyjnym | fot. mat. prasowe

Tylko do niedzieli można włączyć się w akcję organizowaną przez IKEA Lublin i wolontariuszy – „Uwolnij Ciucha”. Zebrane pieniądze trafią na konto 3-letniej Marysi, która zmaga się z nowotworem.

W tej edycji akcji zbierane są wyłącznie ubrania damskie. Do piątku (do godziny 21:00) rzeczy można zostawić w sklepie IKEA w specjalnie do tego przygotowanej szafie, która znajduje się obok Smalandii – miejsca dla dzieci.

Ubrania można przynieść też w dniu głównego eventu, 28 października, do Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w godzinach od 10:00 do 12:00. Ważne, żeby odzież była w dobrym stanie, czysta, w miarę możliwości uprasowana i atrakcyjna, aby szybko znalazła nowych właścicieli.

Ubrania zostaną podzielone na modne stylizacje odpowiednie na dzień, na wyjście wieczorowe, do pracy, a także do uprawiania sportu. Dzięki temu łatwiej będzie można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Akcja Uwolnij Ciucha to doskonała okazja, aby w prosty sposób pomóc tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Każdy ma ubrania, które nie są już mu potrzebne, ale nadal są modne i z powodzeniem mogą służyć innym. To też idealna okazja, aby zrobić remanent szafy i odświeżyć swoją garderobę, dlatego docelowo planujemy, aby akcja odbywała się dwa razy w roku – w sezonie letnim i zimowym. Chcemy, aby kobiety zrobiły coś dobrego dla innych kobiet. Wierzymy, że dzięki takim prostym gestom i hojności osób zaangażowanych w akcję możemy zmieniać rzeczywistość” – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin.

oficjalna

Uwolnij Ciucha – finał kampanii w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Finał kampanii Uwolnij Ciucha odbędzie się 28 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Sprzedaż ubrań rozpocznie się od godziny 15:00. Uczestnicy będą mogli na bieżąco korzystać z rad stylistek, które pomogą dobrać odpowiednie stroje.

Pieniądze za odzież, ale także za kawę i pyszne domowe ciasta, które będą dostępne podczas spotkania, trzeba wrzucić do specjalnej puszki, opatrzonej hasztagiem #kotekMarysi.

Ubrania będą miały cenę minimalną, jednak ideą akcji jest zebranie jak największej kwoty dla chorej dziewczynki, dlatego organizatorzy liczą na dobre serce i hojność uczestników. Każdy z nich będzie mógł indywidualnie zdecydować jak dużą kwotę przeznaczyć na zakup konkretnej rzeczy.

Środki zebrane podczas akcji przekazane będą na subkonto Marysi Szlązak, prowadzone przez Fundację „Dobroczynność” i mają zostać przeznaczone na pomóc w leczeniu dziewczynki, która przebywa w szpitalu Bambino Gesu w Rzymie. Obecnie jest to jedyna szansa na powrót Marysi do zdrowia.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.uwolnijciucha.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku: Akcja Uwolnij Ciucha #KotekMarysi Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.