Festiwal pierogów w Bychawie za nami. Zobaczcie naszą fotorelację

GERHAND Bychawka Pierogi 11
Miły Pan wystąpił na Festiwalu w Krainie Pierogów w Bychawie | fot. Damian Gerhand

Ponad 118 tys. zjedzonych pierogów, tysiące uczestników i koncerty zespołów disco polo. Za nami XX Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal W Krainie Pierogów w Bychawie. Zobaczcie naszą fotorelację.

W niedzielę w Bychawie odbyła się XX jubileuszowa edycja Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Na miejscu wszyscy chętni mogli spróbować pierogów w każdej jednej odmianie. Gospodynie z 16 kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu lubelskiego przygotowały łącznie ponad 118 tys. sztuk pierogów, które zostały zjedzone co do jednego.

Ponad dwunastotysięczny tłum na Stadion Miejski w Bychawie poza pierogami przyciągnęły także liczne gwiazdy polskiej estrady muzyki rozrywkowej. Jako pierwszy na scenie pojawił się Miły Pan. Tuż po nim, i tak już gorącą atmosferę, spotęgował zespół Łobuzy. Gdy słońce schowało się za horyzontem na scenie pojawił się zespół Defis.

Tradycyjnie już wydarzenie zakończył widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

Za nami święto pierogów w Bychawie. Zobacz naszą fotorelację z wydarzenia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.