Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie. Gwiazda wieczoru zespół Video

Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie
Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie | materiały organizatora

Starosta Kraśnicki, Przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego oraz Burmistrz Urzędowa zapraszają na Festiwal Maliniaki 2022. Wydarzenie odbędzie się 10 lipca na stadionie „Orła” w Urzędowie. Przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia.

Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie

Festiwal Maliniaki to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu powiatu kraśnickiego. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę 10 lipca na stadionie „Orła” w Urzędowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.30 wręczeniem medali i wyróżnień dla zasłużonych rolników oraz plantatorów z powiatu kraśnickiego. Wręczone zostaną także nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursów na najpiękniejsze stoisko promocyjne, bezpieczne i nowoczesne gospodarstwo rolne oraz konkursu kulinarnego na potrawę z wykorzystaniem malin.

O godzinie 17.30 na festiwalowej scenie zaprezentują się lokalni wokaliści i zespoły z powiatu kraśnickiego. Gwiazdą wieczoru, która wystąpi o godzinie 20.30, będzie zespół VIDEO. Po koncercie rozpocznie się „Dyskoteka pod gwiazdami”, którą rozkręci zespół SK-1.

Godzinowy program festiwalu MALINIAKI w Urzędowie 2022

NIEDZIELA – 10 LIPCA

15:00 – Msza święta w kościele pw. Świętego Mikołaja w Urzędowie
16:30 – Część oficjalna
– Wręczenie medali i odznaczeń
– Rozstrzygnięcie konkursów
17:30 – Blok artystyczny w wykonaniu artystów z powiatu kraśnickiego
20:30 – Koncert gwiazdy zespołu Video
21:30 – Dyskoteka pod gwiazdami

Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie — plakat
Festiwal MALINIAKI 2022 w Urzędowie — plakat | materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.