Festiwal Kolorów ponownie w Lublinie? Wystartowało głosowanie

festiwal kolorów lublin

Podczas ostatniej edycji Festiwalu Kolorów na wydarzenie wybrały się tłumy lublinian. Lublin to niekwestionowany zwycięzca ubiegłorocznego głosowania. Czy i tym razem za sprawą głosów internautów Lublin będzie górą?

Organizatorzy kilka dni temu wystartowali z głosowaniem do przyszłorocznej edycji festiwalu. Internauci mogą za sprawą głosowania wybrać 4 miasta, w których odbędzie się festiwal.

– W przyszłym roku planujemy zorganizować Festiwal Kolorów przynajmniej w 8 miastach, 4 z nich możecie wybrać samodzielnie! Wybór 4 miast głównych jest wyraźną wskazówką dla naszych partnerów i sponsorów. Miasta cieszące się największym zainteresowaniem, mają największą szansę na dodatkowe atrakcje w tym darmową pulę Kolorów Holi. Pozostałe 4 miasta wybierzemy samodzielnie w późniejszym terminie.

Na czym polega cały ten festiwal?

Idea zabawy przyszła z Indii, gdzie w pierwszy dzień wiosny odbywa się święto Holi. Ludzie obsypują się kolorowymi barwnikami, tańczą i śpiewają. Impreza dotarła i do nas. Uczestnicy dostają kolorowe proszki i w odpowiednim momencie wyrzucają je wysoko do góry. Efekt jest bardzo widowiskowy. Festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze!

Podczas festiwalu odbywają się mini eventy. Podczas ostatniej edycji w Lublinie były to m.in Free Hugs, bitwa na poduszki Pillow Fight, ZUMBA, oraz różne koncerty.

Jak zagłosować?

Tak jak miało to miejsce ostatnio – wystarczy polubić post Festiwalu Kolorów, w którym umieszczona będzie nazwa miasta, w którym chcielibyście, aby obył się Festiwal. W 4 miastach, które zdobędą największą ilość lajków odbędzie się Festiwal Kolorów 2015.

Link do głosowania!

Czas trwania głosowania: do 10 grudnia do godziny 23:59.

IMG_6702_2592-x-1728

IMG_6696_2592-x-1728

fot. Konrad Chrzanowski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.