Festiwal Kolorów ponownie w Lublinie!

Kto pamięta tegoroczną edycję Festiwalu Kolorów w Lublinie? Jeśli nie miałeś okazji być nic nie szkodzi! Tegoroczna edycja odbędzie się na błoniach stadionu Areny Lublin.

Ubiegłoroczna edycja festiwalu dla Lublina była ogromnym sukcesem. Podczas internetowego głosowania wszystkie miasta polski walczyły o organizację imprezy. Walka była zacięta, nie było łatwo. Ale numerem jeden okazał się właśnie Lublin wybił się z największą ilością głosów.

Festiwal Kolorów to wydarzenie, polegające na wyrzucaniu w górę kolorowego proszku. Daje to niesamowity efekt wizualny. Impreza nawiązuje do hinduskiego święta Holi, które ma na celu pozbycie się zła z organizmu. Jak podają organizatorzy, w Indiach Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy i rozpoczęcie wiosny. Wesołej zabawie towarzyszą zawsze wystawy i koncerty.

Festiwal Kolorów 2015 w Lublinie – kiedy i gdzie?

Już 6 czerwca Lublin zamieni się w najbardziej kolorowe miasto w Polsce! Festiwal odbędzie się na błoniach stadionu Areny Lublin. Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji! Już o 11:00 na teren stadionu – będą dmuchańce, zawody i kolorowe konkursy! Pamiętacie żółte okularki z ubiegłego roku? Tym razem też ich nie zabraknie! Darmowa pula Kolorów Holi? Będzie! Zumba? Jasne! A ponadto wiele innych niespodzianek!

Przebierz się w najbardziej szalony strój i zgarnij dodatkowe nagrody! Uśmiechnij się do przechodnia, skorzystaj z darmowego przytulania, poznaj nowych ciekawych ludzi!

W tym roku Festiwal Kolorów wspólnie z MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, przygotowali dla Was także dodatkową atrakcję dla wszystkich aktywnych! Tegoroczny festiwal zacznie się BIEGIEM KOLORÓW czyli 5 kilometrami kolorowej zabawy! 5 stacji – każda w innym kolorze! Jeden cel: dotrwać do mety! Przejść, przebiec, przespacerować, wytrwać 🙂

Więcej informacji kto wystąpi i inne podamy wkrótce!

Link do wydarzenia: Festiwal Kolorów w Lublinie

fot. youtube

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.