Festiwal Chonabibe przenosi się do Lublina. Koncerty nad zalewem Zemborzyckim

koncert
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Festiwal Chonabibe po raz pierwszy odbędzie się w Lublinie, a dokładnie na terenie ośrodka Marina nad zalewem Zemborzyckim. Poznaliśmy artystów, którzy wystąpią podczas dziesiątej edycji festiwalu.

Chonabibe Festiwal Lublin 2021

W dniach 27-29 sierpnia 2021 r. na terenie ośrodka Marina nad zalewem Zemborzyckim odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu Chonabibe. Będzie to pierwsza edycja imprezy w Lublinie. W ciągu trzech dni na głównej scenie wystąpią: Sokół, PRO8L3M, OIO (Otsochodzi, Young Igi, Oki), Rasmentalism, Rosalie, Jarecki, Marie oraz gospodarze festiwalu zespół Chonabibe.

Na terenie trzech hektarów powstanie miasteczko festiwalowe. Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje m.in. food trucki, wrotkarnia, pit bike cross, bumper ball, żyroskop, strefa hamaków, zajęcia z jogi, boiska do siatkówki plażowej i beach soccera, skutery wodne oraz Kids Zone z animatorami, którzy zaopiekują się dziećmi podczas wydarzenia.

Bilety na Chonabibe Festiwal Lublin zaczynają się od 149 zł/os.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.