Festiwal Baniek Mydlanych w Lublinie

Mieliśmy już Festiwal Kolorów, gdzie rzucaliśmy kolorowe proszki w górę, teraz czas na bańki mydlane. Chyba każdemu kojarzą się z latami dzieciństwa. Już w najbliższą niedzielę Festiwal Baniek Mydlanych w Lublinie.

Ostatni niedziela wakacji to czas, kiedy będziemy mogli wrócić do lat młodzieńczych. Impreza odbędzie się w niedzielę, o godzinie 15.00, wstęp jest wolny. Czego możemy spodziewać się na miejscu, czyli na błoniach Areny Lublin?

– Podczas festiwalu czekają na was liczne konkursy, animacje, strefy z darmowym płynem do ogromnych baniek mydlanych oraz strefy pokazowe! – zachęcają organizatorzy.

W ostatnią niedzielę sierpnia tysiące mydlanych baniek wzniesie się w niebo w Lublinie. Wystarczy przybyć na błoniach Areny Lublin, przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocząć zabawę.

To już druga edycja festiwalu, która odbędzie się w Lublinie. Pierwsza odbyła się w ubiegłym roku na dachu Tarasów Zamkowych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.