Fatalne warunki na ulicach Lublina. Przybywa śniegu i jest bardzo ślisko

IMG 20190130 120658
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie od rana sypie śnieg. Na ulicach panują trudne warunki, a kierowcy stoją w sporych korkach. Uważać muszą także piesi, gdyż na chodnikach jest ślisko.

W środę od rana pada śnieg. Trudne warunki na drogach powodują, że kierowcy stoją w sporych korkach. Długi sznur aut utworzył się na większości ulic w centrum Lublina. Ciężko jest także na trasach dojazdowych do miasta. Kierowcy narzekają, że drogi nie są odśnieżone.

Z lekkimi opóźnieniami kursują autobusy i trolejbusy. Czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy. Możecie pisać na adres mailowy [email protected] lub wysłać za pomocą Facebooka: Spotted Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Mam tylno napędowe auto o mocy prawie 200km, Śmieje się czasem z tych powolniaków i wkurzam na te korki. Jakby ludzie umieli trochę jeździć to by ich byle śnieg nie przerażał. Wiadomo trzeba zachować ostrożność (szczególnie w zabudowanym czy przed przejściem) ale jedzie taki opel corsa z 90 konnym silnikiem i się wlecze 30km/h poza zabudowanym a ja go biore (czasem nawet bokiem bez esp) i wyprzedzam bo nie mogę zdzierżyć. LUDZIE IDŹCIE NA KURSY JAZDY W POŚLIZGU, WYCZUJCIE AUTO, ZWIĘKSZYCIE BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DROGI, BĘDZIE MNIEJ KORKÓW.