Alarm w dwóch galeriach handlowych i supermarkecie. Po mailu o podłożonej bombie

felicity lublin
Centrum handlowe Felicity Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od rana służby ratunkowe w Lublinie mają pełne ręce roboty. Wszystko przez wiadomości o podłożonych ładunkach wybuchowych. Takie maile wpłynęły do dwóch galerii handlowych oraz supermarketu.

Alarmy bombowe w galeriach handlowych

Wszystko zaczęło się od wiadomości e-mail, którą otrzymała administracja supermarketu Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. O godz. 10.18 służby ratunkowe zostały powiadomione o podłożonym ładunku wybuchowym na terenie sklepu. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Prace służb zakończyły się o godz. 11.35. Alarm bombowy okazał się być fałszywy.

Chwilę po pierwszym zgłoszeniu kolejne wpłynęło od centrum handlowego Lublin Plaza przy ul. Lipowej. Pracownicy administracji powiadomili, że na skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość o podłożonej bombie. Tutaj służby strażacy i policjanci interweniowali od godz. 10.35 do godz. 11:40. Tu również alarm bombowy okazał się być fałszywy.

Trzeci alarm bombowy został ogłoszony w centrum handlowym Felicity Lublin przy al. Witosa. Policjanci o godz. 12:03 informację o podłożonej bombie na terenie obiektu. Prace na miejscu jeszcze trwają.

W żadnych z obiektów nie została przeprowadzona ewakuacja. Ogłoszone alarmy bombowe na szczęście okazały się być fałszywe.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.