Alarm w dwóch galeriach handlowych i supermarkecie. Po mailu o podłożonej bombie

felicity lublin
Centrum handlowe Felicity Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od rana służby ratunkowe w Lublinie mają pełne ręce roboty. Wszystko przez wiadomości o podłożonych ładunkach wybuchowych. Takie maile wpłynęły do dwóch galerii handlowych oraz supermarketu.

Alarmy bombowe w galeriach handlowych

Wszystko zaczęło się od wiadomości e-mail, którą otrzymała administracja supermarketu Carrefour przy al. Witosa w Lublinie. O godz. 10.18 służby ratunkowe zostały powiadomione o podłożonym ładunku wybuchowym na terenie sklepu. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Prace służb zakończyły się o godz. 11.35. Alarm bombowy okazał się być fałszywy.

Chwilę po pierwszym zgłoszeniu kolejne wpłynęło od centrum handlowego Lublin Plaza przy ul. Lipowej. Pracownicy administracji powiadomili, że na skrzynkę mailową wpłynęła wiadomość o podłożonej bombie. Tutaj służby strażacy i policjanci interweniowali od godz. 10.35 do godz. 11:40. Tu również alarm bombowy okazał się być fałszywy.

Trzeci alarm bombowy został ogłoszony w centrum handlowym Felicity Lublin przy al. Witosa. Policjanci o godz. 12:03 informację o podłożonej bombie na terenie obiektu. Prace na miejscu jeszcze trwają.

W żadnych z obiektów nie została przeprowadzona ewakuacja. Ogłoszone alarmy bombowe na szczęście okazały się być fałszywe.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.