Ewakuacja restauracji McDonald's w całym kraju!

policja

W całym kraju trwa ewakuacja oraz poszukiwania bomby w restauracjach McDonald’s. Powodem jest anonimowy telefon, jaki przed południem otrzymano z informacją, iż w jednym z lokali tej sieci podłożona została bomba.

Ze względu na bezpieczeństwo klientów restauracji, zarząd sieci wszczą ewakuacje we wszystkich lokalach w Polsce. W Lublinie zamknięto lokale przy Al. Spółdzielczości Pracy, ul. Chemicznej, ul. Puławskiej, Krakowskiem Przedmieściu oraz al. Unii Lubelskiej. W naszym województwie zamknięto także lokale w Zamościu, Puławach, Chełmie, Białej Podlaskiej oraz dwóch przy trasie S12/17 w Markuszowie.

Aktualnie w lokalach znajdują się policjanci, którzy sprawdzają czy w środku nie znajdują się ładunki wybuchowe oraz inne podejrzane przedmioty. Restauracje są zamknięte dla klientów, zabezpieczony został także teren wokół nich.

 Fot. Archiwum. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.