Ewakuacja pracowników i klientów Galerii Orkana w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne

Otrzymaliśmy informację o ewakuacji pracowników i klientów Galerii Orkana w Lublinie. Obiekt został już dziś zamknięty, zostanie otwarty w piątek.

W przekazanych nam informacji wynika, że jeden z najemców mających swój lokal w Galerii Orkana miał w ostatnim czasie kontakt z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dyrekcja Galerii Orkana postanowiła o ewakuacji i zamknięciu obiektu, który jeszcze dziś ma zostać zdezynfekowany. Ponowne otwarcie galerii zaplanowano na piątek 13 marca na godz. 9:00.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi koronawirusa w Polsce. Kliknij >>TUTAJ<< i sprawdź najnowsze wiadomości.5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Każą siedzieć w domach to Bądźmy odpowiedzialni i siedzimy a nie lazmy po galeriqch

  2. Dzięki otwartym galeriom i supermarketom nie ma szans na szybkie pokonanie koronawirusa.

  3. Wie ze mial kontakt z osoba zakazona i przylazi do pracy!!! Ludzie, co za bezmyslnosc!!!

  4. Tam gdzie kreci sie pieniądz, tam nie bedzie problemu z wirusem.. ? juz nikt nie stworzy zagrożenia ..