Ewakuacja klientów i pracowników parku handlowego. Przypalona potrawa uruchomiła alarm

straż pożarna wóz strażacki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Trzy jednostki straży pożarnej interweniowały w poniedziałkowe popołudnie na terenie parku handlowego przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Powodem interwencji była… przypalona potrawa.

Przypalona patelnia i alarm pożarowy

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (21.02) około godz. 17.20 na terenie parku handlowego Tatary przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. W budynku, w którym mieszczą się sklepy Rossmann, Media Expert, Pepco, salon łazienek i siłownia załączyła się czujka pożarowa.

Po uruchomieniu się alarmu przeciwpożarowego pracownicy ewakuowali klientów ze wszystkich sklepów. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy ustalili, że alarm uruchomił się po tym jak pomieszczeniu socjalnym sklepu Rossmann, przypaliła się potrawa z mikrofalówki.

Strażacy nie stwierdzili zagrożenia. Interwencja została zakończona po ok. godzinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.