Europejski Festiwal Smaku Lublin 2022. Motyw przewodni to anioły i ogrody

Europejski Festiwal Smaku w Lublinie
Europejski Festiwal Smaku w Lublinie | materiały organizatora

Znamy datę Europejskiego Festiwalu Smaku Lublin 2022. Tegoroczna edycja trwać będzie od 5 do 11 września. Tematem przewodnim będą anioły i ogrody.

Europejski Festiwal Smaku Lublin 2022

W Lublinie już po raz 14. odbędzie się Europejski Festiwal Smaku, na którym zaprezentują się wystawcy z Polski i Europy. Tegoroczna edycja rozpocznie się 5 września i potrwa do 11. To 7 dni spotkań, rozmów, dobrego jedzenia, wina, cydru, muzyki. Będą koncerty, warsztaty, pokazy kucharskie i jarmarki w samym sercu Lublina. Już wiadomo, że tematem przewodnim tegorocznego festiwalu będą anioły i ogrody.

Szczegóły dotyczące zaplanowanych wydarzeń poznamy 31 sierpnia, bo na ten dzień organizatorzy festiwali zaplanowali konferencję prasową, na której poinformują o szczegółach imprezy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.