Dziś rekordowa kumulacja w Eurojackpot. Do wygrania 390 mln zł

eurojackpot polska kupon wyniki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Rekordowa kumulacja w Eurojackpot! Podczas dzisiejszego [26.10.2018] losowania do wygrania jest 390 milionów złotych, a losowanie punktualnie o godzinie 20:00.

W piątek, 26 października odbędzie się losowanie loterii Eurojackpot. Tym razem do wygrania jest zawrotna suma aż 390 mln złotych. Kumulacja to efekt tego, że od kilku tygodni nie padła główna wygrana.

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 r. Spośród wszystkich gier międzynarodowych zrzesza 17 krajów europejskich – Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemicy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry i Włochy. Polska dołączyła do tego grona we wrześniu zeszłego roku.

Minimalna nagroda główna w Eurojakcpot wynosi 10 milinów euro (ponad 41 mln zł), a najmniejsza możliwa do wygrania suma to ok. 10 złotych (równowartość pojedynczego kuponu). Pula maksymalna to 90 milionów euro, czyli ok. 400 milionów złotych.

W grze Eurojackpot zakład kosztuje 12,50 zł. Z każdego wykupionego zakładu 2,5 zł trafia na fundusze celowe wspierające polską kulturę i sport.

Eurojackpot – jak grać?

Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie. Szansa na główną wygraną są jak 1 do 95 344 200. Wygrane poniżej 2280 zł można odebrać w punktach Lotto. W kasach oddziałów Totalizatora Sportowego można natomiast odebrać wygrane w każdej wysokości.

Wyniki Eurojackpot – 26.10.2018

Wyniki piątkowego [26 października] losowania będą znane po godz. 21.00. Samo losowanie odbędzie się o godz. 20.00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.