Eska Summer City ponownie zawita do Lublina

Eska Summer City ponownie zawita do Lublina - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Po raz drugi w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim tego lata Eska Summer City. Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia Eska Summer City w ośrodku Słoneczny Wrotków.

Mnóstwo świetniej zabawy czeka nas w najbliższą sobotę – 2 sierpnia – w ośrodku Słoneczny Wrotków. Do kompleksu nad Zalewem Zemborzyckim ponownie zawita Eska Summer City.

Eska Summer City to akcja Radia Eska, które jest w tym roku oficjalnym partnerem ośrodka Słoneczny Wrotków. W najbliższą sobotę radiowa ekipa wspólnie z dj-ami i hostessami przyjedzie kolorowymi samochodami nad Zalew Zemborzycki.

2 sierpnia w Słonecznym Wrotkowie będzie mnóstwo najlepszej muzyki, zabaw dla gośćmi ośrodka, sporo prezentów i gadżetów do wygrania. A przez cały dzień na antenie Radia Eska relacje ze Słonecznego Wrotkowa i rozmowy z osobami wypoczywającymi w ośrodku.

eskafot. eska summer city

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.