Epidemia koronawirusa w Polsce. Nie żyje 10 osoba. 40 nowych przypadków zakażeń

Zdjęcie ilustracyjne

Zmarła dziesiąta osoba zarażona koronawirusem w Polsce. To 71-letni mężczyzna leczony w szpitalu w Cieszynie. Jest też 40 nowych potwierdzonych zakażeń.

„Mamy 40 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 37 osób z woj. mazowieckiego, 2 osób z woj. lubuskiego i 1 osoby z woj. małopolskiego” – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie resort zdrowia przekazał, że w szpitalu w Cieszynie zmarła dziesiąta osoba zakażona koronawirusem w Polsce. To 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 884/10 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.