Ekipa TVN Turbo będzie kręciła program o pracy pomocy drogowej w Lublinie

Pomoc drogowa 24h - program TVN Turbo

W najbliższych dniach w Lublinie i okolicach będzie można spotkać ekipę telewizji TVN Turbo, która będzie nagrywała materiał do kolejnych odcinków programu „Pomoc drogowa 24h”.

Program TVN Turbo „Pomoc drogowa 24h” przedstawia kulisy pracy w pomocy drogowej, a także specyficzne środowisko ludzi wykonujących ten zawód. Widzowie mogą zobaczyć autentyczne akcje z całej Polski, w tym z Lublina i naszego regionu, w których bierze udział pomoc drogowa.

Wyruszamy na akcje wraz z kierowcami holowników i lawet, przybliżając widzom ciężką pracę specjalistycznej pomocy drogowej. Od wyciągania pechowców w osobówkach z rowów aż po wymagające precyzyjnego planowania i błyskawicznego wykonania usuwanie zepsutych i powypadkowych ciężarówek – pokażemy szerokie spektrum działalności firm świadczących tego typu usługi, towarzysząc im z kamerą w nocy, w ekstremalnych warunkach pogodowych czy na drogach o dużym natężeniu ruchu i strategicznym znaczeniu” – czytamy w opisie programu.

Stacja realizuje program we współpracy z fachowcami z całej Polski: firmą Dahlke obsługującą Pomorze i Trójmiasto, rodzinną firmą Ruckich z Góry Kalwarii pod dowództwem Wieśka, zakopiańskim serwisem holowniczym Misiniec i zarządzanym przez Ryszarda zespołem ratownictwa drogowego Sztyrlic ze Świdnika.

Jak nas poinformowano, ekipa TVN Turbo w dniach 10-12 stycznia będzie kręcić materiał do kolejnego sezonu programu „Pomoc drogowa 24h” w Lublinie i naszym regionie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.