Egzamin na prawo jazdy. Rekordzista spod Włodawy nie zdał już 84 razy. Próbuje dalej

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do egzaminu podchodzi już od pięciu lat, ale ani razu jeszcze nie wyjechał na plac manewrowy. Rekordzista spod Włodawy nie zdał już 84 razy „teorii” na prawo jazdy.

Od pięciu lat jeden z mieszkańców gminy Wola Uhruska (pow. włodawski) stara się zdobyć prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie. Mimo niepowodzenia, nie poddaje się.

Swoje ostatnie podejście do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy zakończył w poniedziałek. Niestety z niepowodzeniem. To była jego 84 próba. Po ostatnich publikacjach w sieci „kursant” prosił pracowników WORD o nieujawnianie jego danych. Jednak udało nam się uzyskać historię „podejść” do egzaminu teoretycznego.

Swoją przygodę w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie rozpoczął w 2013 roku, kiedy to mężczyzna 24 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy. W 2014 podejść było już 31. Rok 2015 był już słabszy, bo 17 razy.

W 2016 roku w sali egzaminacyjnej stawił się 7 razy, a w tym roku podejść było już 5. Niestety, wszystkie te podejścia zakończyły się nieuzyskaniem wymaganego wyniku, czyli 68 punktów. Po szybkich kalkulacjach mieszkaniec gm. Wola Uhruska wydał już na egzamin ponad 2,5 tys. zł.

Jak widać, mężczyzna jest bardzo zdeterminowany i jest rekordzistą Polski w „oblewaniu”. Wcześniej ten tytuł należał do mieszkańca Sieradza, który oblał 44 razy.

Kursantowi życzymy wytrwałości! Oby kolejne podejście zakończyło się wynikiem pozytywnym!

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A czy nikt nie pomyślał, że dla ów rekordzisty ciągłe podchodzenie do egzaminu może być na ręke?

  2. No i czym tu sie chwalic? Ze nie umie logocznie myslec czy nie zostal dobrze nauczony? Dla mnie to bylby wstyd.. dla mnie jako osoby i dla szkoly nauki ktora tak go nauczyla… Proponuje zmienic szkole na Autojar na Kabatach, pelen profesjonalizm i umiejetnosci ktore naucza kazdego ciapka.. Ja tez nie bylam przekonana do jezdzenia i nie widzialam sie za kierownica ale zostalam super przeszkolona i jezdze od dawna.. a najlepsze jest to ze czuje sie pewnie na drodze bo ta szkola potrafi nauczyc i zbudowac pewnosc siebie

  3. Ja znam takiego, który zdawał 24 razy i w końcu mu się to udało. Może niech ten gość spróbuje zrobić prawo jazdy na automatycznej skrzyni biegów. Powinno być łatwiej. Ja takie prawko mam i jestem zadowolony.

    1. Faktycznie, zdawanie teorii na automacie zdecydowanie łatwiejsze 😀

  4. Trochę kawałek Wola Uhruska a Włodawa. Tak sie składa, że pracuję obok tego Ośrodka. Gdyby nie pisali o tym człowieku w naszej lokalnej gazecie to nikt by nie wiedział. Jak ma czas i kasę to czy ktoś zabroni?

  5. Niech zacznie robic testy na stronie prawo jazdy 360 i zda za kolejnym podejsciem. Pytania identyczne jak na egzaminie.
    Powodzenia…

  6. Powinien mieć już zakaz zdawania. Jak tyle razy nie zdał to d**a z niego a nie kierowca