Zderzenie pojazdów na al. Smorawińskiego w Lublinie. W jednym z aut były dzieci

Zderzenie dwóch aut na al. Smorawińskiego w Lublinie
Zderzenie dwóch aut na al. Smorawińskiego w Lublinie | fot. czytelnik Mateusz

W al. Smorawińskiego w Lublinie zderzyły się dwa auta, w jednym z nich było dwoje dzieci. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego.

Zderzenie na Smorawińskiego

Do zdarzenia doszło we wtorek (20.02) około godz. 16:00 na al. Smorawińskiego w Lublinie. Na wysokości ul. Kiepury na pasie w kierunku ul. Poniatowskiego doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych: saaba i subaru.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca subaru nie zachował odstępu za poprzedzających go saabem i uderzył w jego tył. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespoły ratownictwa medycznego.

W saabie podróżowało dwoje dzieci, którymi zajęli się ratownicy. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia. Pojazdy po zderzeniu zjechały na pobliską zatoczkę autobusową. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia, zwężono jezdnię o prawy pas.

ZDJĘCIA

Zderzenie trzech pojazdów na al. Smorawińskiego
Zderzenie dwóch pojazdów na al. Smorawińskiego | fot. czytelnik Mateusz
Interwencja straży pożarnej na al. Smorawińskiego
Interwencja straży pożarnej na al. Smorawińskiego | fot. czytelnik Mateusz
Policja na al. Smorawińskiego
Policja na al. Smorawińskiego | fot. czytelnik Mateusz

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Skoda nie brała udziału w zdarzeniu byłem tylko świadkiem kolizji i zatrzymałem się aby udzielić pomocy osobom poszkodowanym piszcie rzetelnie a nie wymyślacie